Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj, ha terhesség előtt...

Nagy baj, ha terhesség előtt és alatt nem kimondott kismama vitamint szedek, hanem sima multit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 21:00
 1/4 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Ha megfelelően és változatosan eszel, akkor nem gond. Van aki semmi vitamint nem szed.... egyébként érdemes ezt a dokiddal is megbeszélni, bár valószínűleg ő erőltetni fogja a terhes vitamint.
2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, azért a dokik ezért kapnak némi pénzt... (eü-s vagyok). Írd be google-be a vitaminokat, amiket tartalmaz a multid és keress rá, hogy azokból terhesség idején mennyi javasolt. van amit túl lehet így adagolni, van amiből esetleg kevés lenne. De ha az étkezésed tényleg változatos, akkor nem lehet gond.
2014. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minap azt mondta a védőnő nekem hogy a terhesség előtt van csak értelme a terhes vitaminnak. :O
2014. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi nektek.azért kérdezem,mert azért a terhes vitaminok lényegesen drágábbak mint a sima multik, és ahogy nézegettem az összetevőket nincs nagy különbség.De amúgy is annyira biztonságosan vannak ezek "beállítva",hogy túladagolni nem nagyon lehet őket...
2014. okt. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!