Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 mm-es üres petezsák 6...

6 mm-es üres petezsák 6 hetesen ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ezt írta a nőgyógyász a papíromra. De miért üres? Még nincs benne embrió akkor hogy lehet hogy állandóan hányingerem van és egész nap aludnék!?
2014. okt. 12. 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem mondta el h ez mit jelent?? Ha ures akkor nincs baba, volt megtermekenyult petesejted, ezert elkezdett termelodni a hcg, ami felelos a pozitiv tesztert es a tunetekert.
2014. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem mondta el. Azt írta a papírra hogy terhesség bizonyított, de nem írta rá hogy vissza kéne majd menni kontrollra. Voltam a védőnőnél és nem adott kiskönyvet mert azt mondta hogy nem jó az orvosi papírom mert nincs rá írva az embrió.
2014. okt. 12. 22:45
 3/22 A kérdező kommentje:
De akkor miért írták rá hogy terhesség bizonyított?
2014. okt. 12. 22:46
 4/22 anonim ***** válasza:
Hat ezt nem is ertem! a szikholyag bizonyitja a terhesseget, de ha minden rendben lenne ott kene lennie, h benne egy/ket elo embrio.. ha ures akkor a terhesseg nagyon korai hetekben elhalt. :-( azonnal valts dokit is amint tudsz menj el egy vizsgalatra!!
2014. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az első babámmal is 6 hetesen voltam nőgyógyásznál és utána mentem is a védőnőhöz és adott kiskönyvet. Én se értem. A mensim szerint meg elvileg már 7 hetesnek kéne lennem, mindig pontosan jött meg.
2014. okt. 12. 23:03
 6/22 anonim ***** válasza:
7Hetesen mar kellett volna latnod szivhangot :-(. Drukkolok, h csak a dokid legyen egy gyoker es minden rendben legyen veletek!!
2014. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamit elírtak vagy benne maradt a mintából valami a papìron?
2014. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szóban is elmondta amit leírtak. Pedig ez egy jó hírű doki. Elmegyek akkor máshoz. Egyébként hányadik héttől kéne már embriónak megjelennie?
2014. okt. 12. 23:16
 9/22 anonim ***** válasza:
Sajnos, valószínűleg elhalt az embrió vagy nem is fejlődött ki. Sajnálom.
2014. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

nekem 6 hetesen 21 mm volt a petezsák és 6 mm az embrió.


de másfél héttel előtte csak 13 mm és üres! én is azt hittem hogy nem lesz benne embrió, de lett.


az is lehet hogy nem vagy 6 hetes, én mensi szerint már 12 hetes lennék, de mégis csak 9 vagyok, mert kisebb a baba

2014. okt. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!