Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Más is tapasztalt/ta...

Kismamik! Más is tapasztalt/tapasztal ilyet? Mióta abbamaradt a hányás, folyamatosan kívánom a szexet a párommal. Àrthat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14+5 hetes kismama vagyok , korábban , a 12.hét végéig kb

folyamatosan hánytam, így hát persze nem is nagyon kívántam az együttlétet, de mióta jól vagyok, azóta folyamatosan kívánom őt. Korábban, a várandósság előtt is sokat voltunk együtt ,hogy legyen baba, mert nehezen jött össze, szerencsére most is szívesen bújik össze velem, de az én igényem jelenleg túlmutat az övén. Orvos nem tiltott el, a babával minden oké,lehet valami gond ebből?



2014. okt. 13. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2014. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne. Az én igényeim is nagyobbak voltak, mint a férjemé. Ez végigkísért az utolsó napig.
2014. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Örülök hogy más is így van ezzel, valahogy furcsának éreztem a dolgot de ezek szerint nem egyedi eset:-)
2014. okt. 13. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 14+5 vagyok és mióta nem hányok,nálam is ugyanez a szitu! :)
2014. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!