Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is van fogínyvérzéses...

Másnak is van fogínyvérzéses problémája terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mióta babát várok, állandóan kínlódok a fogínyvérzéssel. Nagyon vigyázok a fogaimra, természetesen rendesen mosom, fogselymet használok illetve öblögetek. Meg persze vitamint fogyasztok. Ennek ellenére állandóan be van gyulladva az ínyem és sokszor vérzik is. A doki szerint terhesség alatt ez gyakran előfordul. Más is küzd hasonló problémával?
2014. okt. 16. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
parodontax vagy lacalut agy meridol fogkrém pont fogínyvérzésre van, plusz meridol szájvíz vagy curasept. (a curasepty fogkefe is nagyon jó, kis fejű és jó puha). plusz ami még nagyon jó, az a cserszömörcés szájvíz. nevetséges 500 forint, és tényleg használ. csak gyógynövény van benne, teljesen természetes szer. vízzel kell kicsit hígítani és azzal öblögetni. (nekem terhesség előtt is volt fogínyvérzésem, hét amnióta várandós vagyok az állapiot még rosszabb, de a fogselyem+lacalut/parodontax+cserszömörcés szájvíz azért segített valamennyit)
2014. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Sajnos rettentő sok kellemetlenséget okoz,de ezek szerint sokan vagyunk ezzel így. Egy két prakikát már én is próbáltam,úgy,mint a gyógynövényes fogkrém,szájvíz,de nem sok sikerrel sajnos. Remélem szülés után tényleg elmúlk.
2014. okt. 16. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:

Miert pontoztatok le amit irtam igaz

Olvassatok utana

2014. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert felesleges riogatás.
2014. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!