Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond, hogy nincsenek...

Nem gond, hogy nincsenek terhes tüneteim? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés

Szóval úgy vettem észre, hogy terhes vagyok, hogy hányingerem volt és szédültem (elvileg nem is lehettem volna terhes , több sikertelen inszem és lombik után állunk, nem volt peteérésem 4 éve )

Gondoltam mégis csak csinálok tesztet. + lett. És voltam a héten UH-on ahol mára pulzált a pici szíve. Viszont múlthét óta nincs semmi bajom, nem is érzek semmilyen tünetet. Néha szurkál a hasam, és a cicim érzékeny, de nem vészes. Ezen kívül semmi bajom, nem érzek semmit. Ez nem baj? Eléggé félek, mert volt már korai vetélésem.


2014. okt. 18. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szia. Na pont most írtam ki én is ezt a kérdést. Akkor kicsit megnyugtató, mert én sem érzek semmit, és már kezdek kételkedni, hogy vajon hihetek e a tesztnek. Orvoshoz két hét múlva kell mennem.
2014. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a furcsa, hogy múlthéten még hányingerem volt és szédültem, most meg semmi. 6 hetes vagyok most.
2014. okt. 18. 17:03
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát erre nem tudok mit mondani, én még szerintem mostanában leszek 5 hetes. És tényleg nem érzek semmit. De ahogy olvasgattam mások válaszait, a tünetek enyhülni is szoktak a 6-7 héttől. Szerintem az nem gond, ha elmúlt a hányingered.
2014. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak is , hogy már nincs hányingerem, az volt a válasza, hogy majd lesz. Hát nem mintha nagyon szeretnék hányni, csak lehetne legalább egy kis hányinger, hogy tudjam minden oké.
2014. okt. 18. 17:15
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem egész várandósság alatt nem volt tünetem egy kis cicifájást leszámítva de az nekem amúgy is fájt mielőtt megjött volna. Csodásan éreztem magam végig.2hós kisfiú boldog anyukája vagyok :)Boldog babavárást és nyugi. :)
2014. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem a 9 hónap alatt semmi de semmi tünetem nem volt, sem bajom. Terhességet is csak abból vettem észre h egyszer csak eszembe jutott h már rég meg kellett volna jönnie, na csináltam is tesztet és pozi lett, azóta már 8 hónapos kis huncut lányunk van :D
2014. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok és csak onnan gondoltam hogy terhes vagyok hogy elmaradt a mensi :) Egyszer volt összesen émelygésem, akkor hánytam is meg egyszer megszédültem és ennyi :) Nahjó még talán annyi hogy a mellem kicsit nagyobb, ami kicsit érzékeny de ennyi.
2014. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek! De jó , hogy más is van így, remélem minden rendben lesz , mert már régóta várjuk! :) És végre úton van . :)
2014. okt. 18. 17:43
 9/30 anonim ***** válasza:

8as vagyok és Gratula Neked is! :) Mi is régóta vártuk, mondjuk én már le is tettem róla hogy lesz baba, ezért kész csoda számomra ez a terhesség :)

Én is így voltam az elején mint te, hogy tökre aggódtam hogy miért nincs tünet.. aztán jött az az egy hányás, boldogság hogy akkor tuti terhes vagyok, de aztán megint semmi :) Mondjuk én mindig aggódom valamin.. most 18 hetesen a jövőheti genetikai uh-tól félek hogy nehogy valamit találjanak ami nem jó, közben aggódom miért nem nő már a hasam, meg mikor fogok már végre rúgdosást érezni.. szóval szerintem én tuti aggódva fogom ezt a terhességet végigvinni :)

2014. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Vagyis 7es voltam :)))
2014. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!