Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamák, nektek mi...

Terhes kismamák, nektek mi volt a reakciótok amikor 12hetesen láttátok a babátokat az ultrahangon? Meglepődtetek? Vagy számitottatok rá hogy ilyen gyorsan növekszik? :-)

Figyelt kérdés
én a napokban voltam ultrahangra,és megkell hogy mondjam,nagyon meglepődtem.nemgondoltam volna hogy már így fognak látszani a kezecskéi és lábacskái :-) nagyon édes és virgonc már most :-) egy percre nemált meg.nagyon meglepődtem a kis bébin :-)

2014. okt. 21. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
En nagyon meglepodtem mint te, h mar igy lehet latni, h mennyit mozog es megsem erzek semmit, h meg lehetett szamolni a kis ujjait, lattam az prrq formajat, durva:-). Azota is.kint van a huton az a kep, pedig mar itt van 3 honapja:-)! En is olvastam konyveket, de teljesen mas ha a sajatodat latod:-)!! Gratulalok neked!
2014. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó :-) énis gratulálok a picidhez :-) mi is a párommal bele szerettünk az uh-os képbe :-) állandóan csak azt nézegessük.és igazad van,hiába látod könyvekben vagy neten hogy hogyan is néz ki ilyen idősen egy baba,az mégsem a tiéd :-)
2014. okt. 21. 10:22
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Én sajna nem láttam ahogyan mozog mert rossz volt a monitor amin mutatták volna.. tipikus :D de képet kaptam róla. Hihetetlen volt, hog 6cm oössz vissz az egész baba és mindene megvan. Nagy fejecske :D kezek, lábak, orr! Annyira cuki :) valahogy éreztem, hogy kislány 17.heten mmegerősítették :)

31hkm

2014. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Számunkra azt volt a legszebb nap az életben!Amikor a 12 hetes UH-on ott dobogott a pici szive és szépen fejlődött.

Ugyanis először 5 hetesen voltunk,akkor megállapították a terhesség tényét.Majd 6 héttől fogva kezdetem el rosszul lenni.Napi 4-5x hánytam,éjjel-nappal,semmi sem maradt meg bennem,így maga az,hogy a baba velünk marad is kétséges volt.Hasam semmi,teljesen be volt esve.Nem tudtam enni se,csak vizet ittam,de az is kijött.Így mikor mentünk a 12 hetes uh-ra a férjemmel,úgy vártunk a sorunkra,hogy a legrosszabbra is felkészültünk. Aztán ott feküdtem a vizsgáló ágyon és mondta a szonográfus,hogy szépen fejlődik,mindene megvan,akkor már mosolyogtunk,majd mikor a szivhangját hallhattuk,elkezdtünk zokogni.A férjemet se láttam még így soha! :'(

Ma már 2 éves nagylány és makk egészséges.Egy kis energiabomba,dumagép! :)

2014. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nagyon gratulálok a babához és hogy egészéges :-) ismerem azt az érzést amikor semmit sem tehetsz csak reménykedhetel benne hogy megmarad.nekem 6 hetesen állapítottàk meg hogy terhes vagyok,de rögtön azzal kezdte a doki hogy ez nembisztos hogy jó terhesség,mivel nincs szivhang,nem olyan fejlett mint amilyennek lennie kéne,és hogy altatásban elkellessz vetetni.2hetet kelletett várnom hogy megtudjam milessz a sorsa a babának.szerencsére lett szivhangja,és azóta is szépen fejlődik :-) ezért volt nálam is akkora az öröm amikor láttam hogy fejlödik :-)
2014. okt. 21. 12:18
 16/17 anonim válasza:
100%

Először is gratulálok!


Én nem hittem el, hogy terhes vagyok, tüneteim sem voltak. Épp ezért hitetlenkedve néztem a monitort. Hasam kb semmi a 4. hónapig...

19. héten, az ultrahangon már mintha egy mosolyt is eleresztett volna a kicsi.

Nekünk máig nem mutatta meg magát ott lent, így holnap 4d-n kiderítjük, mit is rejteget... Alig várjuk már.


27 hkm

2014. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A reakcióm? hmm..

Nem lepődtem meg:) Akkor tudatosult bennem,hogy igen anya leszek és egy kis emberke van a pocakomban. Ahogy láttam a kezecskéit,lábacskáit,mocorgását... Igen...Akkor lettem igazán "szerelmes" a kislányunkba.:)

32+2hkm

2014. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!