Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás vagy...

Magzatvíz szivárgás vagy folyás? Milyen a magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés
A vizeletemben baktériumot találtak,ezért a dokim Klion hüvelykúpot írt fel és most nem tudom eldönteni,hogy ez ami van folyás a kúptól vagy szivárog a magzatvizem.Van olyan,h tisztasági mellett is bugyit kell cserélnem,mert olyan nedves lesz meg van h a wc ülök és kifolyik belőlem vmi.Egy nappal a kúp előtt volt egy ilyenem,de ezek csak este fordulnak elő.Azért nem gondolok a zuhanyzásra,mert máskor ilyen nem volt.36 hetes leszek vasárnap,hetente járunk dokihoz,mert elkezdett meszesedni a lepényem a magas vérnyomás miatt.E miatt veszélyeztetett terhes vagyok és nagy valószínűséggel császárral szülök majd.
2014. okt. 22. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy tudnám leírni, hogy meleg lötyi távozik belőled kontrollálhatatlanul, folyamatosan csorog vagy időközönként lökésszerűen megindul egy adag.


Nekem olyan volt, hogy kisebb löketekben érkezett (valamennyi meleg víz kicsordult), és ez kontrollálhatatlan volt. Viszont egyértelműen nagyobb mennyiség volt, mint egy sima vagy fertőzés általi folyás.

Színe nekem ici-picit sárgás volt (mint kiderült, már enyhén meconiumos volt, és ezért volt ilyen színe, utána meg is indították a szülést).

2014. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem először csak csöpögött arra ébrdtem fel éjjel, a doki nem is vette észre, mert vizsgálatkor épp nem csöpögött. Hazaküldtek azzal, hogy egy hétig még úgyis bent marad. Egy nappal később kezdett folyni, na akkor már a doki is észrevette.Meg is szültem aznap császárral, mert már 24 órája vajúdtam tágulás és fájás nélkül. Ebből baj is lehet irány a kórház! Inkább nézzenek hisztis libának.
2014. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok. Én egyszerűen éreztem, hogy másik lyukon jön ki lötty. Tehát nem a húgycsőnyíláson, hanem a hüvelyemen keresztül távozik a folyadék.
2014. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!