Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy nem? (3mm)

Terhesség vagy nem? (3mm)

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk babát, dolgozunk is rajta.

Utoljára megjött szept. 21.-én most szombaton kellett volna de nem. Vettünk tesztet pozitív , még egyet pozitív. Elmentünk ma a nőgyógyászhoz megvizsgált . Elküldött ultrahangra, hüvelyi ultrahangon megállapították h van egy 3mm-es petezsák jelleg a méhemben , mikor visszamentem azt mondták ez semmi egy hét múlva vegyen egy tesztet és jöjjön vissza.

Ezekszerint akkor nem vagyok terhes?

Az interneten azt írja 3mm már petezsák és 5 hetes terhesség akkor hogy van ez?



2014. okt. 22. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
De, az vagy. Csak találkoztál a mostani rendszer gyöngyszemeivel, sajnálom. Addig nem tekintik élő magzatnak, míg nem dobog a szíve, az meg, hogy kiégett emberek örüljenek a ti boldogságotoknak, hiú ábránd.
2014. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét 5 naposan 1cm volt a petezsák! Lehet később fogant és csak a mensi alapján vagy 5 hetes!
2014. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A következőnél már tudni fogod, hogy bőven betöltött 6 hetesen van értelme orvoshoz menni.
2014. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy legközelebb később megyek, de első lesz (ha lesz remélem). És hát izgulunk és minél többet akartunk tudni , de hát kaptam fogadtatást bőven csak nem pozitívat.
2014. okt. 22. 15:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Mikor teszteltem az első pozitívat a nem várt előtt egy nappal,akkor nagyon örültünk a férjemmel. Ő mondta,hogy kérjek időpontot menjünk el nézzék meg.

Terészetesen még csak 3-4 napja késett mikor megnézték hüvelyi uh-n,és a doki csak megvastagodott nyálkahártyát látott a méhemben,ami arra is utalhat ,hogy mindjárt megjön. Egy hét múlva kellett vissza mennem. Ekkora már volt petezsák,szikhólyag de baba nem. Utána még két hetet kellett várni,akkor állapítottak meg 7hetesen egy 9mmes embriót!

Elég a mensi késése után 2héttél először dokihoz menni :)

Szét aggódtam az agyam 3hét alatt..

31hkm

2014. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó megpróbálunk akkor nem idegeskedni annyira, köszönöm :)
2014. okt. 22. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Miujság?
2014. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5hetes 3napos es 9mm :)
2014. okt. 30. 05:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)
2014. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))

Esetleg lenne egy olyan kérdésem valaki tudna mondani valamit arról hogy miaz a kombinált teszt ?

(Páromnak van genetikai betegsége és 12.hétig nem csinálnak genetikát csak kombinált tesztet ami fizetős és elvileg nem olcsó)

2014. okt. 31. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!