Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen dalokat lehet hallgatni...

Milyen dalokat lehet hallgatni a babával a pocakban?

Figyelt kérdés
Szeretnék dalokat hallgatni vele,azt hallottam hogy a pocakban is jót tesz a babáknak.Tudnátok ajánlani hogy mégis milyen tipusúakat,és esetleg hogy honnan tudnék letölteni ilyen babás dalokat?Köszönöm 24 hetes kismami
2010. jan. 25. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Amit te szeretsz, azt hallgassátok.

Én idegbajt kaptam a babás zenéktől, volt újságban melléklet, sosem hallgattam végig, pedig pár perc az egész.

Nekünk nagy kedvenc a Roxette, és megismerte, mai napig a kedvenc dala tőlük a Stars:)

Hallgattam mindent, amit szeretek, babás dalokat már most hallgatunk, másfél éves, ezt szoktam nézni vele: [link]

2010. jan. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármilyet hallgathatsz, ami neked tetszik, te szívesen hallgatod. Nem kell és nem is lényeges, hogy azok babáknak valók legyenek..ő azt még úgysem tudja...azt fogja szeretni, amit hall..ha nem tetszik neki, úgyis jelzi :D
2010. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a Rise FM-et, Roxy-t, jó kis partizenék.

Buddha Bar, jó kis Chil out-os zenék..

Most itt alszik a 10 hós lányom a járókában és Rise FM szól.

10 éves fiamnak meg az Apostol a kedvence:-))

2010. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kutatásokkal azt fedezték fel, hogy a kiegyensúlyozott barokk vagy klasszicista zene nagyon jó hatással van a magzatra és az újszülöttekre is. Én Mozartot, Bachot, Vivaldit szeretek hallgatni. De biztos, hogy döntő szerepe van annak, hogy neked mi való ínyedre! ha esetleg nem vagy komolyzene párti, akkor valami más, nyugodt zenét keress a kedvenceid közül (el tudnám képzelni EnnioMoricone, Simon and Garfunkel zenéit...)
2010. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bármit,amit akarsz ^^


Én egyszer tettem be babazenét, a lányom kirúgta a bordám én meg majd elhánytam magam tőle XD...ki is dobtam szépen ^^


Abu kiegyensúlyozott baba, pedig hallgattam vele mindent amit lehet ^^

2010. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyszervolt.hu nagyon jó!!!Köszike!!
2010. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem én is :-))))Töltöttem le egy babalemezt,belehallgattunk,nem tudom miért de elkezdett ficánkolni a lányom,kiváncsi vagyok,véletlen volt e,vagy ha legközelebb meghallgatjuk akkor is reagál e rá:-)
2010. jan. 25. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen, kedvencünk a Tigris-"sárga-fekete, sárga-fekete, jön a dzsungel fenegyereke" :D

Imádja a fiam:)

2010. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én olyat hallgatok amit én szeretek.


24 hetes km

2010. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!