Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell egy nőnek mindent...

Miért kell egy nőnek mindent lenyelni, még babával a pocakban is?

Figyelt kérdés

Főzök,mosok,takarítok,kedves vagyok!Mégis szabadság kell mellettem,amit meg is értek,és meg is van.De cserébe?

Tisztelet,egy kis kényeztetés,összebújás,beszélgetés?

5 hét múlva meg lesz a babánk,az Én párom mégsem kérdi,mit segíthet,hogy vagyok.Nem bújik össze velem,csak kimaradozik.

Most bulizni volt,de nem jött haza időben,csak reggel kilenckor!Más családapa is ilyen?Már nem kamasz fiú,elmehetne,de kis buli,duma,pia után hajnalban csak hazajöhetne!?Kivel volt és hol?Ti nem kételkednétek?Annyira bánt.És olyan magányosnak érzem magam!A megbeszéléssel már próbálkoztam (6 éve folyamatosan).

Mit tehetnék még ezért a kapcsolatért?

Még azt a boldogságot is beárnyékolja ez az egész,amit a baba érkezése miatt érzek!Mi lesz így?


2011. aug. 20. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Parod ezt csinalta a terhesseged elott, es ezutan is ezt fogja. Nem lesz valtozas. El kellett volna gondolkodnod, hogy egy ilyen ferfi mellett akarsz e anya lenni, mit akarsz es tudsz varni tole. Nem, nem kellene semmit lenyelni, de a Te valasztasod hogy megteszed.

Most mar nem sokat tudsz ezert a kapcsolatert tenni, az elejen kellett volna rendbe hozni, vagy fel is ut.

2011. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval.A probléma nem új keletű, én biztos nem álltam volna össze egy ilyen alakkal, önző, érzéketlen, nem törődöm és a gyereketekkel sem lesz különb, hacsak nagy Pál fordulat be nem következik.Beszélgess el vele, állítsd tények elé.Mondd meg neki, hogy szedje a cókmókját, ha nem változtat az életstílusán sürgősen.Neked apa és társ kell, nem egy fejlődésben visszamaradt majom....Remélem van alternatívád, akihez fordulsz,ha nem változtat!Ne hagyd, hogy egy életen át kihasználjon!!!!Sem neked, sem a kicsidnek nem jó!
2011. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igazad van!Mentségem az lehet,hogy terhességem előtt,dolgoztam,pörögtem,intéztem az életünk.Azt hittem csak idő nincs magunkra,és nem a szeretet múlt el a részéről!És úgy álmodtam,hogy közben vak voltam!

Azthittem csak Én vagyok hárpia,de nem megy már lenyelni,ami fáj!

És nemtudom hogyan tovább?Csak bőgök mint egy hülye,és haragszom magamra,közben pedig a babám simogatja a pocim bentről!

És lelki ismeret furdalásom van.Csak szeretnék szeretve lenni,mint más kismami,és NŐ!

De ezt nem lehet erőltetni,ugye?

2011. aug. 20. 09:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok úgy írni, hogy lehetőleg ne nagyon bántsalak meg, mert tudom, hogy az állapotodban sokkal érzékenyebb vagy mint gondolom, egyébként volnál. De a soraidat olvasva mégis elkapott az indulat! Egyszerűen nem hiszem el, hány olyan nő van, mint te, aki csukott szemmel él egy kapcsolatban, nem veszi (vagy nem akarja észrevenni) a jelzéseket, hogy az a pasi, akivel együtt van, nem megfelelő számára. Reménykedik, sokszor évekig, ahogyan te tetted pl. 6 évig (!). Hihetetlen, hogy miért vannak olyan nők, akik egyébként talpraesettek, eszesek, de a párkapcsolatukban borzasztó ostobák!!!!! Ennek a pasinak nem lett volna szabad gyereket szülnöd. Bár egy kisgyerek sok öröm és boldogság forrása, de mégis nehezebb lesz az élet - és a soraid alapján a párod ebben nem lesz partner. Én - bár tudom, nem vagyok a helyedben és nem ismerem az anyagi, családi helyzetedet - elhagynám ezt az embert. Hidd el, hogy ha ebben a kapcsolatban nem vagy boldog, a gyereked sem lesz az teljesen. Érezni fogja, hogy a szülei között nincs minden rendben és folyamatosan ebben a stresszben fog élni. Remélem, olyan megoldást sikerül találnod, ami a te és a babád számára a legjobb megoldás. Abban viszont ne reménykedj, hogy a párod megváltozik, mert nem fog!
2011. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát Én magam sem tudtam magamról,hogy ennyire vágyom a gyengédségre, és egy csöpp simi is boldoggá tenni.Nem bántódom meg a véleményektől,csak tudjátok,fáj az igazság.És félelmetes is!
2011. aug. 20. 09:54
 6/21 A kérdező kommentje:
*tenne
2011. aug. 20. 10:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem, ezt nem lehet eroltetni. En most valtoztatnek, meg nem keso. Elveznem a hatralevo idomet. Ezert vagyok mindig ano a velemenyen, hogy egy no ne egy ferfinek szuljon. Csakis maganak, akkor, ha tudja, hogy varmi lesz, tud odaado, rendes anya lenni. Anyagiakkal ne nagyon foglalko zmost. Biztos van csalad, aki segiteni tud, majd Te is mesz dolgozni. A penz az, ami altalaban valahogy elobb megoldodik mint az erzelmik. Most azon legyel, igy akarsz e tovabb elni, megeri e Neked, meg akkor is ha tobb penz van most, akarod e, hogy babad ilyen korulmenyek kozott nojjon fel. Lepj ha akarsz, egy terhesseg nem
2011. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vege lemaradt. Egy terhesseg nem akadaly, nehezseg de nem lehetetlen.
2011. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vágysz a törődésre, érintésre, stb. Kismama vagy, fokozotabban érzékeny! Ez teljesen normális.

A férjednek kellene változtatni a hozzáállásában.

Bár, az is meglehet, amint meglesz a pici gyökeresen megfordul a világnézete. Nem egy ilyen ismerősöm van, aki ugyanilyen volt és amint meglett a gyereke neki szentelt minden percet!


Az én párom terhesség alatt megcsinált jópár dolgot, de a legtöbb rám maradt. 4 hetes a lányunk és mióta megszületett én alig csinálok valami házimunkát. Ő rettentő segítőkész!

Plusz, én pocakosan minden hónapban elzavartam szórakozni. És ez ezután se lesz máshogy. Kell neki is a szabadság!

2011. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha jól értem már a terhességed előtt is csinálta.Ha most így magadra hagy akkor ha meg lesz a baba akkor is el fog menni.Én amit tennék a helyedben ott hagynám neked és a babádnak is jobb lenne ha nyugodt környezetben lennétek,mintha állandóan idegeskednél.Én nem nézném el neki hogy elmenjen bulizni és csak másnap reggel 9-kor menjen haza.Nekem nem tudná bebeszélni hogy addig bulizott.Az én férjem egyszer se hagyott magamra,nem járt el bulizni se a terhességem előtt se alatt se azóta hogy megvan a kislányunk.1-2 alkalommal elengedtem többször nem,lehet hogy maradi vagyok de szerintem annak sosincs jó vége ha egy férfi külön járkál.Az én férjemet is hívták a haverjai de nem engedtem.
2011. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!