Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már többször elvetéltek,...

Akik már többször elvetéltek, mit csináltak sikeresség érdekében a következőnél másképp?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pco miatt nem maradt meg (inzulin és tesztoszteron-szint eltérés miatt). Így most diéta, mozgás ... aztán majd meglátjuk, mi következik. 2 picit veszítettünk el. Remélem többé nem fordul elő! Te?
2010. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
unokatesóm 3szor. másképp nem csináltak semmit, csak alaposan kivizsgáltatták magukat, hogy mi lehet az oka. az ok kiderült, kezelték és 4.-re egészségesen megszületett a baba :D
2010. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csináltass egy genetikai vizsgálatot - a gyakori vetélésnek rengeteg oka lehet - vitaminfelszivódási zavartól kezdve a kromoszómahibákig.
2010. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem elég jók a laboreredményeim. Decemberben volt a második vetélés,volt eü küretem. Most éppen a türelmi fázisban vagyunk,még 2 hónapi nem próbálkozhatunk. Amint lesz egy pozitív tesztem,hormonális kezelést csinál majd a doki,hogy megmaradjon,de félek...
2010. jan. 25. 12:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet genetikai vizsgálatot csináltatni? Beutaló? Hol csinálják? Miből áll? Mennyi időn belül van eredmény?
2010. jan. 25. 12:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Hányadik héten ment el a baba? Tünetek is voltak?
2010. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 hét,még az elején.
2010. jan. 25. 12:22
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem az újbóli próbálkozás ELŐTT csináltassatok pár vizsgálatot. a nőgyógyászod nem küldött el sehova??? két vetélés után már vizsgálódnak pl. lisztérzénység, kandida, méhtükrözés, genetikai vizsgálat, trombózishajlam, pajzsmirigy stb.
2010. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mindkét alkalommal csak a pozitív tesztek bizonyították a terhességet,Uh még nem.

Milyen vizsgálatokat javsolnál? És mi kell ahhoz?

2010. jan. 25. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:
A lányomnál a nögyógász adott beutalót (csak kérni kellett nekik) és ott ki lettek vizsgálva mindketten, ö is meg a férje is. Igy derült ki, hogy mi a baj - egyszerü felszivódási zavar volt, amit nagy adagban szedett vitaminkúrával ki lehetett küszöbölni, és gyakorlatilag azonnal sikerült is egy csodálatos gyereket létrehozniuk. Szóval kérdezz rá az orvosnál.
2010. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!