Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen amikor szivárog a...

Milyen amikor szivárog a magzatviz? Hogy lehet tudni biztosra hogy szivárog? Mivan olyankor? 24hetes kismama

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható magzatvizet kimutató betét, erről olvastam egyszer.
2014. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 24 hetesen szivárog a magzatvíz, az nagyon nem jó!!!Nem lehet, hogy csak folyás?
2014. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hátilyenkor vagy doki, aki megallapitja , hogy igen vagy nem. Vagy gyogyszertarban ladevit betétet veszel ami elszinezodik ha magzat víz.

32hkm

2014. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mikor azt hittem szívárog, egyből rohantam a kórházba. Szerencsére nem az volt hanem nagyon erős vízes folyás. De ott nekem azt mondták hogy egy lepedőszerű anyagra üljek rá és ha gyorsan átt ázik akkor az magzatvíz. Ha több időt vesz igénybe akkor folyás. Én a te helyedbe mennék a kórházba, ők a szakemberek. Remélem semmi komoly.
2014. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok! Nem tudom pontosan mi lehet. Olyan volt, mikor megvan a nő fázva és egy kicsit becsurog akaratlanul. Tegnap volt vagy 3x ilyesmi, pisilés után 3-10 percen belül, azóta nem, a napokba megis voltam fázva, most lábalok belőle. Meg úgy egy hete kicsit több a folyásom, ami állitólag normál. Lehet csak folyás szerü volt ami vizesebb álagu. Ezen kívül semmi bajom nincs. Majd lehet megpróbálom azt a gyogyszertári betétet. szerintetek lehet a megfázáshoz köze??
2014. okt. 25. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy van hozzá köze. De,mi van, ha tényleg a magzatvíz szivárog? Ne várakozz, nézesd meg egy orvossal. Jobb félni mint megijedni, tudod.
2014. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a doki! A magzatvízes betét azért nem biztos, hogy jó, mert fertőzést is magzatvíznek veszi. Igaz azt is kezelni kell.
2014. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!