Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivan olyankor ha ugy erzem...

Mivan olyankor ha ugy erzem nincs eleg erom megszulni a babamat?

Figyelt kérdés
mert eleg gyengenek erzem magam ahhoz hogy kibirjam nyomni!!??
2008. aug. 12. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


én csütörtök hajnali fél1 től voltam fent, és péntek reggel 7.53kor volt meg a babócám,már naon fáradt voltam,hidd el lesz elég erőd,még akkor is mikor hulla fáradtnak érzed magad!!!!! az emberi szervezet csodákra képes,hát még egy szülő nőjé! csak ne add fel, és ne sikogass stb.mikor nyomsz,mert arra fog elmenni az energiád!


könnyű és gyors szülést kívánok neked!


4 hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abban a percben, mikor már csak 2 nyomás választ el a kicsitől, a csillagokat is le tudnád majd hozni az égről, hidd el!

Akkor valahogy hihetetlen erőre teszünk szert, alig várjuk, hogy kint legyen, láthassuk végre őr, és menni fog! Lesz elég erőd hozzá!

2008. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is ey nagyon fontos tény, hogy nemcsak az anyukának kell kinyomnia a babát, hanem a szervezete is préseli ki a méhösszehúzódások révén, a kicsi pedig meg akar születni. De mivel egységben az erő amikor jön a fájás, a kicsi forog a szülőcsatornában hogy tágítsa az anyuka meg nyom határozottan lefelé a hüvely felé.

Nem ordibál, nem hisztizik, nem visít mert az mind elveszi az erőt.

Koncentrálj, figyelj a testedre, a babádra és arra amit a szülőszobán mondani fognak neked, hogy mit kell csinálnod, és meglátod menni fog!!! Csak szót kell fogadni a szülésznőnek és az orvosnak és nem lesz gond.

Egy kétgyermekes anyuka

2008. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én este 8tól hajnali 3 ig vajúdtam,de végig 2-3 percesekkel.Előző éjjel is alig aludtam,mert befektettek túlhordással.A végére már olyan fáradt voltam,h két fájás között is képes voltam elaludni.De ott amikor nyomni kellett,minden fáradtság elszállt,és az járt a fejemben,h bmit is csinálok ez meg fog történni,és nagyon fog fájni.Így inkább pofa be és nyomjak.10 perc alatt kint volt.Utána,ha nem kellett volna tisztogatni meg varrni,szerintem azonnal elalszom.
2008. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a biztato valaszokat,remelem nekem is menni fog minden...udv.37 hetes kismama
2008. aug. 12. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!