Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok. Napok óta...

32 hetes vagyok. Napok óta fáj a derekam. Ti mit tesztek ellene? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kis masszírozás, és ennyi. A medenceövi csontok és szövetek tágulnak, készítik az utat a babának. Ez természetes dolog, még ha fájdalmas is. Nekem már hetek óta fáj, csaj jajongva tudok egyik oldalamról a másikra fordulni az ágyban.


28h km

2010. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb módszer az, hogy minden este leülök úgy, hogy a lábaim előlre kinyújtom az ágyon és középen összeérintem a talpaim. Vagyis egy csúcsára állított négyszög alakban van így a két lábam. És úgy nyújtok, hogy a talpaimhoz előlre hajolok, 10-20mp-ig így maradok és vissza. Ezt 4-5x megcsinálom és kutya bajom.

Nekem is annyira fájt a derekam, csípőm, mindenem, hogy alig bírtam néha éjjelente felkelni. Mostanában már csak akkor fájdul meg, ha pl. sokáig állok, mondjuk mosogatáskor. De ez tényleg nagyon jó, nekem baromira bevált.

Remélem érthetően írtam le, ha nem, akkor szólj és megpróbálom másképp. :)


33. hetes Km

2010. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úszni járok, hetente 4-5x. Ha van rá lehetőséged, nagyon javaslom!!! Én ha pl. kihagyok 3-4 napot, akkor máris érzem ezeket a fájdalmakat amiket leírtok, de ha tudom tartani a heti 4-et legalább, akkor semmiféle derék vagy hátfájdalmam nincs. most vagyok 36.hetes
2010. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!