Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet beágyazódási vérzés?...

Lehet beágyazódási vérzés? 2-3 hónapja mindig pontosan jön meg 28 naponként pénteken . Most 31-edikére varom/ vártam a menszit.

Figyelt kérdés
de 2 hete fáj szúr a hasam.. megakarna jönni érzés volt. most éjjel arra keltem, hogy le voltam izzadvq csurom vízes voltam , szúrt az alhasam. Most delutanra azt vettem észre fáj a alhhasam, szúr, görcsöl és egy barna folt volt a bugyimon.. pár perc múlva egy kis mennyiségű vér folyt ki.. elmentem zuhizni.. utána émelyegtem kicsit meg hányingerem is volt.. tampont raktam fel magamnak.. nem tudom most megjött vagy beágyazódás.. :/ valakivel volt már ilyen?:/
2014. okt. 27. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem is néztem az oldalt,csak azután amikor utánad én is hasonló kérdést írtam ki.Én is 31 nem várom és ma erős derékfájással és petefészek szúrkálással ébredtem.Egyszer pisilésnél vettem észre a papíron rózsaszín valamit,de vízállagú.Nem tudom mi lehet.Én a 12 napon vagyok a pé től.Te?
2014. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en is valahogy igy 13 .. en se tudom mi lehet.. :( csak fura hogy utana émelyegtem meg hányingerem volt.
2014. okt. 27. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
csinalj tesztet
2014. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozós hónapokig óramű pontos volt a mensim, utána meg elkezdett mindenféléket "művelni". (Nem tabival védekeztünk, nem lehet arra fogni, hogy a fogamzásgátló miatt volt addig szabályos a ciklusom, ráadásul az utolsó 12 hónap csak megszakítással ment...). Szóval, először lerövidült a ciklusom 26 átlag napra, aztán időnként bejöttek 24 napos ciklusok, és egyszer volt egy 22 napos is, de néha elhúzta egészen 29 napig. ÁÁÁ, nem voltam ideges... A 22 napos ráadásul barnázással kezdődött, hasszurka is volt, annyira reméltem, hogy beágyazódás, de nem az volt :( Viszont drukkolok, hogy nektek az legyen! (Nekem végül összejött, a 26. hétben vagyok.)
2014. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!