Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye van még remény?

Ugye van még remény?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok. Sajnos tegnap elkezdtem vérezni, azonnal orvoshoz mentem. Először alig talált szívhangot, azután gyenge volt. Ma erősebben véreztem, újra elmentem orvoshoz és megint gyenge szívhangot talált. Kaptam gyógyszert. Az orvos azt mondta nem sok esély van hogy a baba megmarad.

Esetleg volt valaki hasonló helyzetbe? Mi lett a vége?


2014. okt. 28. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Remény mindig van! Gyógyszer és szigorú ágynyugalom - ez minden, amit tehetsz. Drukkolok nektek!
2014. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.Nekem elment a baba. 10 hetes voltam.
2014. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám rettentő sokat vérzett amikor velem volt terhes. Nem sokat jósoltak akkor nekem. Feküdnie kellet majdnem végig, veszélyeztett terhes volt természetesen. Most 27 éves vagyok, makk egészséges, tökéletes apgarral születtem és második babámat várom! Kitartás, nagyon szorítok!! Nyugalom, fekvés és gyógyszerek! És kb csak a mosdóba menj, más miatt fel se kelj az ágyból!
2014. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig van vérzés, de picivel kevesebb mint kedden volt.
2014. okt. 30. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Drukkolok nagyon!Nekem is voltak vérezgetések,olykor elég erősek,de màr a 21. hetet tapossuk.

Feküdj és tényleg csak wc-re menni kelj fel,meg tisztálkodni.Ha fekve nem tudsz enni akkor amiatt is felkelhetsz csak óvatosan!

2014. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Missed ab. lett :((
2014. okt. 31. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
:(
2014. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom!Nagyon-nagyon sajnálom!:((
2014. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom!!! Sok erőt és kitartást kívánok!
2014. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!