Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez ha nincs baj?

Mi lehet ez ha nincs baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsra vola szükségem. Lassan két hónapos terhes vagyok. Minden okés volt eddig velünk, pontosabban szombatig. Szombaton be véreztem, estefelé, el is mentem ügyeletre ahol mindent rendben találtak, és nem tudják mitől lehetett. Vasárnaptól semmi bajom nem volt. Most kedden meg barnáztam. De nem görcsöltem egyszer sem, meg semmi olyan. Szombaton a túlzott stressz miatt lehetett a vér de mostanit meg nem tudom. Külföldön élek, kaptam kismama tablettát 800mg a neve femibion meg kaptam magnetrans forte gyogyszert amire azt mondta az orvos hogy folsav, ebböl kettöt eszem naponta, reggel és este és egy szem 150mg. Lehet gyógyszer mellékhatás a bárnázás? Ezt azért mondta a doki hogy szedjem mert állitolag segit hogy meg maradjon a pici.első babám volna, és nagyon szeretném. Várom válaszotokat, és köszönöm előre is.

2014. okt. 29. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehetséges hogy sárgatestből van kevés neked,azért is kaptad a gyógyszert.

Ez segít hogy a baba megmaradjon,ha valóban ez volt a vérzés oka.

Ilyenkor az orvosok sem tudnak mit mondani,1000 oka lehetett a vérzésnek.


Elmondom az én történetemet.

10+1 naposan csak úgy bevéreztem,nem csináltam semmit csak tévéztem és éreztem hogy pisilni kell.

Akkor kezdtem pisi közben vérezni.

Rögtön mentőt hívtam vittek is az ambulanciára.

Ott a babát láttuk és nagyon jól érezte magát.

A méhszáj zárt volt,de azért bent tartottak,mert attól féltek elvetélek.

Estére már nem véreztem,de barna folyásom volt.

Azt mondták az már kicsit jobb.

3 nap múlva haza engedtek,de nemtudták mitől volt a vérzés.

Igy eltiltottak minden megerőltető dologtól,a szexsztől is.Azt mondták feküdjek amennyit csak lehet és magne b6-ot szedjek 3x2- őt.

A barnázás csak nem múlt és a hasam is feszülgetett,igy még kétszer bementünk az ügyeletre.

Múlthét csütörtökön végre rájöttek az okra.

A lepény a mellső falon,fedi a méhszájat :(

Most várunk hátha hetek múlva feljebb kúszik,ha elkezd nőni a méhem.

Addig is erős kímélet,mert bármikor vérzés lehet belőle,ami a babára és rám is nagyon veszélyes lehet.

Azt is mondta az orvos,hogy a barnázás még egy pár hónapig rémisztgetni fog,de ha véreznék azonnal rohanjak a kórházba.


Hát ennyi.Bocs hogy hosszú lett :)

Remélem neked nem lesz ilyen.


Csak ne idegeskedj,gondolj arra hogy a babád jól van.

Az utasításokat meg tartsd be.

Jó egészséget kívánok!

2014. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam sem tudták a vérzés okát,haematómám is volt már a vérzések miatt.A pici jól van ez a lényeg!

Pihenj amennyit tudsz!

2014. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! Megnyugtató volt miután olvastam. Ma is barnázgattam :( és amit el felejtettem le irni: mit tudnátok tanácsolni felfázásra? Mikor pisilnem kell a végen fel nyilal a hüvelybe (bocsi a nyers fogalomért de másképp nem tudom) olaan érzés mintha még egy liter volna ami qkarna jönni, és nagyon kellemetlen érzés! A derekam védve van, rétegesen öltözöm. Igyekszem vigyázni a babómra, de ez tuti fel fázás. Fel hívoma dokit is mi elöbb.
2014. okt. 30. 00:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesen nem kisérleteznék semmivel a felfázásra,meglátogatnám a hàziorvost vagy a nőgyógyászt.
2014. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!