Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sportot, illetve...

Milyen sportot, illetve mozgást ajánlotok Kismamák?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, nem szeretnék nagyon elhízni, igaz már most 5 kg körül járok, és az elvileg sok. Köszönöm előre is
2014. okt. 29. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kismama tornázom,heti 1-2 alkalommal.

Ha nem jutok el tornára,akkor itthon a Rubint Réka kismama tornát csinálom helyette.

Ezen kívül még sétálni szoktam,heti 3-4 alkalommal,mikor,hogy, kb. Háromnegyed órát. Nekem ez nagyon jól esik,mikor kihagyok egy-egy napot egyből érzem,hogy estére megfájdul a derekam,csípőm.

26 hetes vagyok.

2014. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úszom (heti egyszer) és hastáncolok (a hét többi 6 napján). Mind a kettőt csináltam a terhesség előtt is. A balettet abbahagytam, azt már csak nézem. Az orvosom tudja, hogy ezeket csinálom, minden vizsgálat alkalmával szoktuk egyeztetni, hogy folytathatom mind a kettőt. Egyébként szokták javasolni a tempós gyaloglást, (edzettebbeknek a kocogást), kismama jógát és természetesen a kismama tornát. Arra figyelj, hogy soha ne legyél egyedül, amikor sportolsz. Én is meg szoktam várni a tánccal, míg a férjem hazaér, ha valami baj lenne, legyen, aki segít nekem. Az uszodában meg ott a személyzet, meg persze a többi úszó. 26 hkm
2014. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!