Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsételő vérzés, elmaradt...

Pecsételő vérzés, elmaradt mensruáció, negatív teszt! Terhes lehetek, vagy vmi más van a dologba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valakivel történt már ilyen, hogy Oktober 16-án pecsételő vérzésem volt,ami még a bugyiig se ért el, okt 23-án kellet volna megjönnie, de nem jött meg, okt 27-én csináltam egy tesztet, negatív lett. De viszont érzem hogy a mellem elkezdett feszülni, érzékeny lett a bimbó körül, a hasam körül érzek kicsi,enyhe görcs fájadalmakat, néha érzem hogy elkap enyhe hányinger. Kérdésem, hamar csinálhattam meg a tesztet? Várjak vele még 1 vagy akár 2 hetet? (szeretnénk már 2. babát... nagyon... :) )
2014. okt. 29. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet, ha még akkor se jönne meg, akkor tesztelj egy újat. Ha az is negatív, menj el dokihoz, majd megmondja, mi áll a háttérben.
2014. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!