Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik túlhordták a babájukat,...

Akik túlhordták a babájukat, azok hogy bírták? Mivel kötötték le magukat? És mennyivel hordtátok túl?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!40+3 hetes kismama
2010. jan. 26. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 41 hétre szültem az első babám!Nem nagyon tudtam magam mivel lekötni,mert mindig az járt az eszembe,hogy mikor fogok szülni!Addig is állandóan rendezgettem a cuccait!Kitartás!!18 hetes kismama
2010. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40+3 hét? nálam a 42. héten megindították a szülést, és előtte egy héttel már be is kellett feküdnöm a 41. hét végén, nekem a doki azt mondta azért, mert onnastól már a szülés felelőssége minden.. és bmikor bmi van, ott legyek, de én addig is olvastam, tvzgettem, persze nekem is a szülés volt minden gondolatom, kitartás!
2010. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, a szülész-nőgyógyász felelőssége -akartam írni, bocsánat:)
2010. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: 40+3 hetes, biztosan 40 hét + 3 nap.
2010. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 nappal hordtam túl. 40+3 nap befektettek, tehát aznapra megvolt a program. Nagyon izgatott voltam már és a vizsgálatok után mindig csalódott, hogy még mindig nem mutat a gép fájásokat, stb.
2010. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy héttel hordtam túl. Én lekvárt föztem egyfolytában (augusztus vége volt).
2010. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is egy hétel a kiirás után szültem.minden nap kitakarítottam az egész házat.már teljesen kivolt a lábam a sok menéstől,de csak csináltam.minden nap 5x legalább elfáradtam
2010. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!