Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szuro fajdalom lent alhasban...

Szuro fajdalom lent alhasban ami felfele sugarzik?

Figyelt kérdés
Kb.6 hetes terhes vagyok. Szerdan fog latni nogyogyasz. Nem ereztem ilyet soha. Az elso terhessegemnel se. Mi lehet? Volt valakinek ilyen erzese?
2014. nov. 1. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyire fáj, ha nagyon akkor ne várj szerdáig, menj ügyeletre. Ha még nem látott orvos, akkor nem tudhatod, hogy jó helyen ágyazódott-e be és a szúró fájdalom nem szerencsés.

Mást nem tapasztaltál?

Hüvelyi vérzés pozitív terhességi teszt ellenére.

Elmaradt menstruáció utáni barnás vérzés.

Erős, szúró alhasi fájdalom.

Napok óta tartó aluszékonyság.

Gyakori hangulatingadozás.

Húzó deréktáji fájdalom.

Végbélfájdalom.

Ájulás gyakori érzése.

2014. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Par percig tartott aztan elmult. Faradtnak faradt vagyok es eleg ingerult is.. kb.ennyi a tunet.

Ha nem jon vissza a fajfalom varhatok szerdaig?

2014. nov. 1. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha baj lenne, akkor nem múlna el, hanem erősödne. Ha úgy érzed, hogy elviselhető, akkor várj szerdáig szerintem.

Amit leírtam, azok a méhen kívüli terhesség tünetei, de ha az lenne, akkor ennyi idő után már a falat kaparnád. A fáradtság pedig gondolom volt előző babádnál is, az tök normális terhességi tünet.

Minden jót neked és majd írd meg, hogy mit mondott szerdán a doki:)

2014. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megirom majd ;)
2014. nov. 2. 12:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden oke! :) 6hetes 2napos es lattam ahogy ver a szive :) koszonom a valaszokat es az erdeklodest!
2014. nov. 6. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök és gratulálok.
2014. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!