Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik nem tudtok...

Kismamák, akik nem tudtok aludni mit csináltok éjszaka?

Figyelt kérdés
1-től nem alszom. Többször bepunnyadtam azóta, de semmi. Nagyon kellemetlen ez az állapot. Azon gondolkodtam 3-kor, hogy vasalok inkább.
2014. nov. 3. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én filmet néztem.aztán mikor már világosodott mostam teregettem és a kertben tevékenykedtem. De akkor nyár volt. Most 5hetes vagyok és már 3óra ota fent vagyok. Most sokkal nehezbb lekötni magam:)
2014. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3 óta, és mikor aludtál el?

Engem kikészít ez az állapot.

2014. nov. 3. 07:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig 3 körül felébredek,de mit aki teljesen kialdta magát... Hihetetlen. Én is kivonulok a hálóból, és filmet nézek, vagy számítógépen játszok, vagy ha épp van csendben végezhető házimunka, azt megcsinálom. Aztán reggel, amikor mindenki felkel, akkor beájulok hulla fáradtan. Nagyon unom már. A legszarabb, amikor nekem is mennem kell reggel valahová... most vagyok 30 hetes, kb kb a 24.héttől játszom ezt el egy héten 3-4 éjjel. Egy hete próbálom, hogy levendulát cseppentek a párnámra, kicsit javult a helyzet, most alszok félöt, ötig is... :) így csak 1; másfél órát kell eltöltenem, mire a többiek is felkelnek :)
2014. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig volt, hogy reggel még elaludtam. Most már azt sem. :( Volt olyan éjszaka, hogy egyáltalán semmit sem aludtam. Az a baj, hogy így napközben borzasztóan fáradt vagyok.
2014. nov. 3. 08:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már megszületett a babám, de én mindig olvastam éjjel.
2014. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kórházan tudtál aludni?
2014. nov. 3. 08:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, a kórházban szinte semmit nem aludtam.

Ott már az új helyzet miatt nem, meg az első pár napban eléggé fájt, akkor azért nem tudtam hogy is feküdjek, hogy is mozduljak, de ott már eltöltöttem azzal az időt, hogy nézegettem a babámat :)

2014. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy a kórházban úgy tetőfokon vannak a hormonok, hogy nem vagy álmos, hiába nem alszol?
2014. nov. 3. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
9kor alszom,mert akkor altatom a fiam.és egyből elalszom vele:) első válaszoló
2014. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!