Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is felébred a gyereke...

Másnak is felébred a gyereke akár 10-szer is egy éjszaka? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Először a fogzásra fogtam (6 hós, már van foga), de nyoma sincs az újabb fognak. Úgyhogy nem tudom miért lehet ez, de van, amikor félóránként is felkel és csak ölben alszik el már, mindent kipróbáltam...
2013. dec. 4. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megszoptattam és visszaaltattam.
2013. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a fiam 8 hónapos, és kb 2 hónapja csinálja ezt, és semmi nem vált be. vissza kell ringatnom. 2 foga van, mászik, feláll, leül. már én is tanácstalan vagyok. majd egyszer csak elmúlik, ez sajnos nagyon gyakori probléma.
2013. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Jégtánc ***** válasza:
Napközben mit csináltok, mennyit alszik? Vagytok eleget friss levegőn? Nekem a nagyobbik fiam csinálta ezt évekig,nem tudom a mai napig hogy miért:( Vacsorára mit kap? Hasa nem fáj? Nincs túl melegen öltöztetve alváshoz?
2013. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ajajj nállunk is ugyanez volt míg nem elkezdtem neki adni ezt: [link]

plusz mellé a coffea tosta 15 ch homeós bogyót!

Azóta alszunk éjszaka!

2013. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is volt ilyen időszak, nekünk sajna aránylag sokáig is tartott (kb. 3 hónapig).

Nem nagyon tudtam mást tenni, mint túlélni valahogy, nekem csak cicin aludt vissza, mondjuk szerencsére elég hamar, pár perc alatt.

Sokszor magam mellé vettem az ágyba, úgy könnyebb volt.

Én sem tudtam mitől van, lehetett fogzástól is, de akár mástól is, nem tudtam rájönni.

Egyébként nekem még most 2 évesen is kb. 3-szor felébred éjjel, még soha nem aludt át egyetlen éjszakát sem, már hozzá szoktam.

2013. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már nincs tejcsi sajnos, így nehezebb a helyzetem... Tényleg mindent kipróbáltam, kevesebb-több ruha, víz-tápszer,magam mellé fektetés, fenékütögetés. EGyedül már csak az ölben ringatás maradt... De azt is addig kell csinálnom, amíg rendesen vissza nem alszik, hogy ha leteszem a kiságyba ne kelljen újra fel. Soha nem aludta még át az éjszakát, de már nem is reménykedem benne :-(
2013. dec. 4. 14:44
 7/14 A kérdező kommentje:
A homeopátiás bogyó mennyire vált be neked? SEDATIF Pc? Ezt adtad neki? És milyen adagolásban? Mennyi ideig?
2013. dec. 4. 14:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Biztos át fogja aludni, csak később. Egyik gyerekem 20 hónaposan aludta át először, de van egy kedves barátnőm, az ő fia 8 évesen aludta át először. Ilyen is van.


Lehet reménykedni, és közben olyan megoldást kell keresni, ami a legkisebb fáradtságot igényel Tőled, hogy bírd, amíg még kell. De úgyis bírni fogod, mert nincs választásod...


Kitartás! És pihenj le nap közben is, még ha nem is alszol, számít!

2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezt csinálta a fiam, 1 éves koráig. Semmi, de semmi, nem használt, szerintem minden erre való homeos bogyót kipróbáltunk, a Sedatiftól kicsit jobb volt (akkor is kelt, de csak 5ször), de napközben hisztis volt. Minden más is volt, sírva hagyás, dajkálás, kaja, tea... Amit csak el tudsz képzelni. Aztán mellettünk kötött ki, mert, ha a kiságyba visszatettem abban a másodpercben felébredt, mellettünk is ugyanúgy felkelt 10szer, de legalább gyorsan meg is nyugodott. Aztán kapott egy heverőt 1 évesen , közvetlenül mellettünk és most kb 2 hete, 1szer, vagy egyszer sem (!) kel fel.

Elképzelésem sincs mi történt, de nyugi van éjszaka.

2013. dec. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13 hósom van, szintén zenész. Rengetegszer ébred éjjel.

Nincs semmi baja, mégis felriad mindenre.

Sedatif-et próbáltam, nem ért semmit.

Szerintem ő ilyen és kész. ELőbb-utóbb csak megtanul aludni hosszabban is felriadás nélkül.

Mi egy ágyban alszunk, így nekem könnyebb, hogy nem kell mindig kimászni az ágyból.

2013. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!