Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség utolsó hónapjában...

A terhesség utolsó hónapjában is el lehet hízni "végzetesen"?

Figyelt kérdés
A terhességemet két hónap hányással és öt kiló fogyással kezdtem. Amióta újra tudok enni, nem is igazán válogatok, örülök, hogy végre megmarad bennem és jólesik. A környezetem szerint nem is híztam semmit, csak a pocakomra, bár én látom azt is, amit ők nem, de az még egyáltalán nem vészes. Viszont az utóbbi időben már szinte kényszeresen "zabálok", ami sohasem nasi, viszont nem is mindig zöldség/gyümölcs. Elképzelhető, hogy az utolsó néhány hétben nagyon durván meghízzak? 34 hkm

2014. nov. 3. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor lehet csak igazán elhízni. És ami nagyobb gond, hogy a babát is felhízlalod a számolatlan sok kajával. Mértéket tartani fontos, főleg a vége felé, és nem csak saját magad miatt.
2014. nov. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor lehet elhizni igazan ugyan annyi esély van elhizni a kozepén mint a végén es mivel te kb.semmit nem hiztal ne izgulj nem most fogsz elhizni!!amugy a babára nem nagyon hat ki a te kajád pont tegnap vàlaszoltak egy paran egy kérdésre,h az édesség evéstől dagi lesz-e a baba mindenki azt irta,h neki nem lett dagi!orvsom is mondta,h normalisan kell enni minimalisan hizlalod a babat ha sok cukrosat eszel pl.mas a helyzet ha cukros vagy de erről már nyilván tudnál!!
2014. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!34hetes vagyok mai ellenörzésen +8kg

Nem voltam rosszul egyszer sem az egessz várandósság alatt,sőt nekem az elején voltak farkaséhségek.2 hete ezelőtt a dokim becsült súly szerint kisebbnek mondta a babám mint amennyi kellene h legyen.Ezért kezdtem el falni mint egy megszállott,igy híztam meg 2 hét alatt 1,5kg-ot és lettem +ban amennyit már leírtam... Nem jò se nekem se a babának ez a nagy lendület, "zabálás" ,mától ismét vigyázok mit eszem és igy sokkal jobban érzem magam.A dokim szerint meg a babám majd megnöl idekint és legalább könnyebb szülésem lesz,az a fő h egészséges.Hány kg híztál eddig?

2014. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A terhesség előtti súlyomhoz képest 9 kg-ot, de ha a fogyást is beleszámoljuk, akkor 14-et.
2014. nov. 4. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatt is bőven hízhatsz!
2014. nov. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én az utolso honapban fogytam 2 kg-ot. szerintem teljesen változo. igy +4 kg val mentem szülni...és 4 kg os lett a babám.
2014. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok.Szerintem próbáld visszafogni magad,még nem híztál sokat,de ha most elkezded tömni magad bizony az eddigi dupláját is felszedheted.Az pedig se neked,de se a banának nem jó!mielött még nem késő fegyelmezd magad,persze ha valamit nagyon megkívánsz edd meg,csak ne legyen ebből rendszer.Menni fog,van még 6 hetünk,lehet picit kevesebb is :) ez már nem olyan sok!Én max 10-11kg-nál meg szeretnék állni,és tenni is fogok érte,aztán majd meglátjuk mi lesz belőle :)
2014. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, én a végén híztam csak. Addig én is rosszul voltam kb a 30 héttől a 38 hétig híztam, utána megint nem, mert nem bírtam enni a gyomorégéstől és aludni sem, így akkor megállt a súlyom. Utána megint híztam a szoptatás alatt. De én inkább azt vettem észre, hogy azért híztam, mert az izom helyett zsírpárnák jöttek fel.
2014. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a második trimeszterben híztam 10kg-ot, rohamosan, megállíthatatlanul. Teljesen kétségbe voltam este. Az utolsó 12 hétben ugyanannyi kajával plusz 2kg jött rám. Szóval nem mindenkire igaz, hogy a végén hízik meg.
2014. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!