Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy az UH-n...

Előfordulhat, hogy az UH-n élő, szívhanggal rendelkező embriót látunk, majd egyszer csak felszívódik? Vagy ilyenkor már csak spontán vetélés következhet be (ha nem egészséges)?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Előfordulhat a felszívódás, kb a 7-8ik hétig.Utána hívják spontán vetélésnek(akkor távozik belőled).
2008. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos előfordulhat de nem kell ilyenre gondolni!bocs hogy ilyet írok de ha felszívódik az a jobbik eset ha elvetélsz az a rosszabbik.a lényeg hogy akármelyik megtörténik arra kell gondolni hogy beteg baba lett volna!
2008. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 7. hétben volt spontán vetélésem műtéti befejezéssel (jó szívhanggal rendelkező embrió volt, de valószínűleg beteg), úgyhogy tudom, hogy ez milyen. A kérdésem lényege az lenne, hogy egy következő terhesség esetén előfordulhat, hogy van szívverése és utána felszívódik, vagy csak az olyan embrió szívódik fel, amelyikneka ddig nem is volt szívverése?
2008. okt. 2. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak az olyan embrió szívódik fel amelyiknek még nincs szívverése. Sokszor nem is tudják a nők, hogy terhesek.
2008. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!