Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon várt harmadik babára, majd amikor megfogant hirtelen megijedt az egésztől?

Figyelt kérdés
Évek óta vártunk 3-ra. Végre sikerült, de elkezdtem rossz gondolataim lenni. Folyamatosan arra gondolok, mi van , ha történik valami rossz? Mi van ha mondjuk velem történik? A két gyerekem annyira ragaszkodik hozzám. Szóval nap, mint nap ilyen gondolataim vannak és szinte már rettegek. Biztos közrejátszik az is, hogy eszméletlenül rosszul vagyok, szinte alig tudom ellátni a gyerekeimet, vagy hányok vagy alszok. Nagyon meghülyültem? Fog ez változni?
2014. nov. 7. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Dettó. Egy évig próbálkoztunk lettem már róla, aztán a legrosszabbkor jött össze a harmadik baba. Persze nem vetettem el, mert vágytam rá. Suliban is éppen államvizsgázom amire megszületik, a munkámnak is annyi, pedig most jelentett be rendesen a főnököm, stb. Másrészt mindig az jár a fejemben, hogy ha történik valami akkor azt nem élem túl, annyira vigyázok rá. A másik két gyerekre alig van erőm, mert hányok egész nap. Szóval egyik este már mondtam, hogy kész vége nem bírom tovább, a férjem tartja a lelket Bennem és a család látja el a két gyereket.
2014. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!