Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS Ha tesztet csináltam este...

SOS Ha tesztet csináltam este és egy piros csík jelent meg de reggel ahogy néztem egy fehér is látszott. Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
13.án kellene megjönnie.A kazetta fehér része reggel már sárga volt és az 1piros mellett ott volt a látható fehér csík.Szerintetek???
2014. nov. 8. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A második csíknak is rózsaszínnek kell lennie, és időn belül megjelennie. Nem lehet, hogy csak száradási csík? Várd meg, amíg késik, akkor már biztos eredményt ad a teszt.
2014. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A masodik csik is piros kell legyen, es 5 p utan mar nem is biztos, h jot mutat. Sztem nem vagy terhes. Csinalj meg egyet holnap reggel, ha biztos akarsz lenni.
2014. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7- én csináltál tesztet és csak 13- án kéne megjönnie???

Látható fehér csík az ugye nem olyan színű, mint a kontrollcsík és még nem is időben jött ki...

2014. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!Héfőn csinálok 1 újat.Tudjátok kissé félek,mert áprillisban kellett megszülnőm a súlyos rendellenesség miatt.Szeretnék persze,de nagyon félek..Még egyszer köszönöm a válaszokat
2014. nov. 8. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha fehér akkor tuti nem vagy terhes, csak megszáradt reggelre.
2014. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!