Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant hogy kellett...

Utrogestant hogy kellett leépítenetek?

Figyelt kérdés
Én először 3*2 db-ot használtam hüvelykapszulást, amíg volt némi vérzés addig kellett így. A dokim mondta, hogy csökkentsem le napi 2*1-re ha már nincs vérzés. Most vagyok a 9 hét 2 napon. Most már csak napi 2*1-et használok. Semmi panaszom nincs. Hematóma miatt véreztem, nem sárgatest elégtelenség miatt. Nem lehet, hogy felesleges volt eleve? Most majd le akarom csökkenteni, mert nagyon rosszul vagyok és alul felül folyik jön minden. Már jó lenne ennyivel kevesebb nyűg. Gond lehet, ha csak napi 1 szemet használok most már a 12. hétig? Dokihoz csak a 12. héten megyek. A májértékeim nem valami jók, azért sem szedném feleslegesen. Akármennyire hüvelyi úton adják, csak felszívódik valamennyi és a véráramba is gondolom bekerül. nem véletlen írják a mellékhatások közé. Azért is félek is kicsit.
2014. nov. 10. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a 9. héttől a 12. hétig szedtem 2*1-et. A 13. hétig pedig napi 1et. 4 napot kell minden egyes csökkentés között hagyni. 3*2nél pár napig 1,2,2 aztán 1,1,2 és gy tovább. fontos hogy fokozatos legyen, hogy át tudja venni a szervezet a kieső progeszteron termelését
2014. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos hirtelen elkezdtem megint barnázni, bár azt mondták az ügyelten, hogy csak a hemetóma ürül és kb mindegy, hogy szedem az utro-t vagy nem. Most még használom, de hüvelybe csak, mert kihányom. Felvittem a napit 3*1-re. Köszönöm szépen a tanácsot.
2014. nov. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!