Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azért nem vérzek, mert szedem...

Azért nem vérzek, mert szedem az utrogestant?

Figyelt kérdés
Szerintem elvetéltem.Nem volt görcs, semmi vérzés. Hematómám volt, tegnap állították meg azért vérezgettem enyhén, görcs nélkül napokig, de csak mondjuk napi egy két alkalommal volt valami. Ma kijött egy kocsonyás sötét barna valami belőlem, de semmi vérzésem nem volt, sem közben sem azóta. feltettem már egy kérdést ma, de kíváncsi lennék, hogy akik utrogestant szednek, esetleg azért nem véreznek a vetéléskor, mert a progeszteron szintet magasan tartja és nem indul be a vérzés? Hétfőn megyek uh-ra, de addig nagyon ideges vagyok.
2014. okt. 18. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Tesómnak is volt hematómája, szedte az utrogestant és mégis volt vérzése. Volt hogy úgy ment be ügyeletre hogy ömlött belőle a vér és hálistennek mégse vetélt el, megmaradt a baba.

Hát nem tudom, biztos vagy benne hogy elvetéltél? Nekem nem volt hematómám, de véreztem és arra kaptam utrot és mellette is volt vérzésem, volt hogy tenyérnyi vérzés, alvadt vértől kezdve pirosig barnáig minden de lekopogom eddig a babának nem lett baja. Már túl vagyok a 12. héten.

Mondjuk igen azt mondják a progreszteron nem engedi hogy megjöjjön, szóval nem tudom hogy vetéléskor ilyen esetben beindul e a vérzés.

2014. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Szerintem igen. Olyan jött ki belőlem mint egy kocsonya darab, sötét barna volt. Szétnyomtam és nyálkás volt. De igazából szövetdarabot nem láttam benne, de a végén mintha lett volna valami, ami most így utólag lehet a sok neten képnézegetéstől tűnt úgy mint egy magzati kezdemény, de igazából lehet nem is az volt. De olyan 1 cm valami volt. A petezsákom most 2 cm volt. Gusztustalan, de rajta maradt a betéten ez a darab. Előtte volt némi nagyon enyhe barnázásom, de az még reggel. Azóta meg semmi. Nem értem. Hétfőn persze okosabb leszek. De hogy ilyen kocsonyás alvadt vér jöjjön ki, fura, na...
2014. okt. 18. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát drukkolok Neked ezerrel hogy minden rendben legyen, remélem tévedsz és nem vetéltél el!
2014. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, ha hülyét kérdezek, de miért nem mész ilyenkor az ügyeletre azonnal?? Lehet, hogy még tudnak segíteni, de hétfőn már nem. Én tuti rohannék egyből.
2014. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Segíteni nem tudnak ezen. Szedem az utrot és magnéziumot. Nincsenek illúzióim. A férjem akkor segít, ha nem fáradt hozzá, amikor fáradt megunja akkor nem segít. Szóval sejtettem, hogy egy hematóma mellett amikor feküdni kell nekem nem lesz ebből semmi. A férjem nem hajlandó bevinni az ügyeletre, menjek taxival, mert szerinte most fog lemenni a baba, mert a sok vizsgálat nem tesz jót, ennyi a válasza. Elgondolkodtat. A másik, hogy ilyen nagyot még a férjemben soha nem csalódtam.
2014. okt. 19. 08:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam végül az ügyeleten. Ami kijött annak ellenére, hogy én már tuti biztosra vettem, hogy a petezsák nem az volt. Mondták, hogy még görcs nélkül elmehet, de vérzés minden ellenére kell, hogy legyen. Azért az nagyon ritka, ha az sincs. Az utro nem csodaszer, ha elmenne a baba akkor azt a vérzést nem csillapítja, mert az nem csak hormonális, hanem fizikailag is vérzés, a leválás helyén. Így kicsit megnyugodtam és folytatom a fekvést. Köszönöm a támogatást!
2014. okt. 19. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok és örülök kérdező hogy mégsem vetéltél el. Drukkolok ezerrel!

Tesómnak is volt hematómája és nem ment el a baba szóval kitartás. Hematómánal azt mondják vigyázni kell mert egy nagyobb vérzés elsodorhatja magával a babát is. Na neki többször is volt hogy ömlött a vér de nem lett semmi baj, már 3 éves a gyerkőc, szóval ne add fel.

2014. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem lett baj, ezért érdemes bemenni ügyeletre. Pihenj sokat, ne foglalkozz most a hazimunkaval. A férjed meg majd eszik, amit talál, sajnálom hogy így viselkedik, az ő gyerekéről van szó. :( kitartás neked!
2014. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!