Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik mar tudjak h milyen nemu...

Akik mar tudjak h milyen nemu babajuk fog szuletni, de meg csak 12-20 het kozott vannak, megneznetek nekem? Egy kis erdekesseg.

Figyelt kérdés

Hallottam vkitol h ha a jobb bokacsont alatt megjelenik egy pukli, akkor lany baba lesz, viszont ha a bal bokacsont alatt, akkor fiu. Nekem az elso terhessegemnel a jobb-on kezdett el latszodni, de mar a 7-8. het kornyeken, es valoban lany lett. :) Most megint babat varok, es megint a jobb bokacsontom alatt kezdett megjelenni a pukli. Kivancsi vagyok, h akik mar tudjak a babajuk nemet, megneznetek nekem a labatokat? A ferjemmel most fiut szeretnenk (persze ez nem kivansagmusor), es erdekelne h a bal boka alatt is kipuklosodik egyaltalan? Azert irtam h 12-20. het kornyekiek, mert arra mar legtobben tudjak a baba nemet. Kesobb meg az esetleges vizesedes miatt nem ugy latszodna mar.


8 h km


Csatolok kepet, h pontosan mire is gondolok:


[link]


[link]


2014. okt. 22. 10:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok,egyáltalán nem vizesedek.Nekem egyik oldalom sincs pukli.2 hete 4D-n 100%-ra mondták,hogy lányom lesz.
2014. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Erről még sosem hallottam. :D Kíváncsiságból megnéztem a lábamat. És tényleg van egy kis pukli bal oldalon. :D Én fiút várok.

2014. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Szia! :) Ez nagyon durva, én sem hallottam még erről. A jobbosomon van a pukli és kislányt várok :)

28 hkm :)

2014. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Koszi h megneztetek! :) Kedves elso, elso babamnal epp csak az utolso hetben kezdtem vizesedni, de akkor is csak a labam, es nagyon kicsit. Pedig nyar volt... Akkor lehet nem mindenkinel latszodik. Koszi h irtad. :)

Akkor ezek szerint ha fiu lesz, tenyleg latszodik a bal bokanal. :)

Kivancsi leszek, megint beigazolodik-e nalam h kislany lesz. :)


Meg varok valaszokat! :)

2014. okt. 22. 11:39
 5/34 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs puklim egyik lábamon se, és nem vizesedek. A doki 99%-ra kislányt mondott. 32 hetes vagyok.

2014. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nekem egyik bokámnál sincs pukli,nem vizesedek,20 hetes vagyok és nem tudjuk még a nemét.
2014. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon puklisodik, de nem tudják még, mert nem úgy fordul.30hkm
2014. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Majd ha megtudod h milyen nemu lesz a babad, kerlek ird meg! :)
2014. okt. 22. 13:47
 9/34 A kérdező kommentje:
A tobbieknek is koszonom a valaszt! :) Ezek szerint tenyleg nem mindenkinel "jelez elore" a boka...
2014. okt. 22. 13:48
 10/34 A kérdező kommentje:
De erdekessegbol meg akik olvassak ezt, irjak le Veluk hogyan van. Koszi :)
2014. okt. 22. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!