Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi kiütés? Megnéznétek?

Terhességi kiütés? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 24 hetes terhes vagyok. Ilyenek vannak rajtam, kicsit viszketnek, van pötty a tetejükön, az alkaromon van 4-5 db, meg a lábszáramon 1-2, meg az oldalamon is 1-2, szóval nem sok de ha egy elmúlik jön helyette valahova máshova. Az egész testemen összesen van max 10 db. Kb. 1 hete tart, először azt hittem csípések, de nem.

Lázam nincs, nem volt. Szerintetek? Volt vkinek ilyen?


Holnap megmutatom dokinak, de kicsit aggódom a babáért, ugye ettől nem lehet baja? Ez a terhességi kiütés?


[link]


2014. nov. 10. 18:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h ágyi poloska, van h reggel nincs semmi, délután kicsit vakarok 1 pontot és estére kijön látszik is. Meg olyan kezeslábas pizsiben alszom h szinte kizárt h alá jusson vmi.


Köszi a válaszokat!

2014. nov. 11. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!