Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódási vérzés lenne...

Beágyazódási vérzés lenne vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a menzeszem? 3 nappal korábban jött a vártnál. Előtte kicsit fájt a hasam, és feszültek a melleim, ahogy előtte mindig is szoktak. Viszont olyan kis gyengécske. Közben felerősödik, aztán pár óráig semmi. 2napja már így megy.

Az előző hónapban tablettát szedtem felfázásra. Beágyazódási vérzés lenne, esetleg tényleg a menzesz ami azért ilyen akadozos mert felfáztam és-vagy elöbb jött meg, és még válik le a méhnyálkahártya?

20/L



2014. nov. 10. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.szerintem nem vagy terhes. De erdemes lenne elmenni nogyogyaszhoz.o biztosra meegmonda :)

20/L 12hetes km :)

2014. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi.szerintem nem beagyazodas
2014. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, ma megjártam a nőgyógyászt, és kiderült hogy menzesz...viszont az is, hogy vmi gyulladás van a méhemben ::/
2014. nov. 11. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh:/jobbulast
2014. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!