Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákérdeztem az orvosomtól,...

Rákérdeztem az orvosomtól, hogy mennyibe fog kerülni a szülés azt mondta hogy a gondozás 10szerese, de nemtudom hogy ilyenkor hogy kell értelmezni, ha csak vizsgál 6ezret kér, ha van uh is akkor 8ezret.6 vagy a 8 ezernek a 10szeresét fogja kérni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 10:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem azért az egy húszért. De annyit adsz neki amennyit megengedhetsz magadnak. S ha nem tetszik mehet ahová akar.
2008. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A gondozásban az uh is benne van ugye, úgyhogy éppenséggel gondolhatott 80e-re is... hát nem könnyű.
2008. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szia én tatabányán a Pazár hoz jártam, nála is 6 a vizsgálat 8 uh val, és ő is 60 at kér, ugyhogy biztos a te dokid is erre gondolt
2008. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy megérdemli, és ha megengedhetitek magatoknak, akkor adjál neki 80-at. Majd látod, hogy hogy viselkedik veled a szülésnél, meg azt, hogy mennyit kellmajd veled foglalkozzon, és szerintem ez alapján is dönthetsz.
2008. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eléggé gusztustalan ami otthon folyik.

Mire fel kell ezeknek adni 60-80 ezer Ft-ot? Azért mert a munkáját végzi?

Itt külföldön egész terhesség alatt egy fillért nem kell adni senkinek, sőt szülésnél sem.

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mi történne ha otthon szülnék és senkinek nem adnék semmit? Kidobnának a kórházból?

2008. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!