Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lepény harmad fokban érett....

A lepény harmad fokban érett. Ez mit jelent? 38+4 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Meszesedik, ami közel 39 hetesen már totál normális (én amúgy 38+4-en szültem, akkor már totál el volt meszesedve).
2014. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A lepény a terhesség végéhez közeledve elöregszik, ennek különböző fokozatai vannak. Harmad fokban érett lepény már meszesedik, nem olyan jó vér áramlása, mint mikor még nem öregedett el.

Nekem egyébként még 40 hetesen is csak 1. fokban érett volt.

2014. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármikor szülhetsz már, mert a lepény utolsó fokozatába került, alig tudja már ellátni a funkcióját...de ez normális, nem rossz állapot. Könnyű szülést!
2014. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt,hogy el van meszesedve,vagyis az utolsó fokba lépett. 38+4-hez ez tökéletes,nemsokára meg lesz a babuci! :)

34hkm

2014. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2014. nov. 12. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is 3.fokban van 35 hét óta, nst egyenlőre szuper, várom, hogy kibújjon.teljesen normális ilyenkor már! 38+2
2014. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!