Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártok a babának ezzel?

Ártok a babának ezzel?

Figyelt kérdés
Már vagy két hete csak a borsós nokedli marad meg bennem. Vagyis jobban mondva azt kívánom és mást nem is nagyon bírok megenni. Persze eszek gyümölcsöt meg salátát is de nem igazán eszek más főtt ételt. Ugye nem baj? Biztos van más is így vagyis remélem. Az első babával a muffint kívántam de akkor változatosan ettem.
2014. nov. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz. Igyál rendesen!
2014. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én semmit nem kívánok, ami lemegy, azután is rosszul vagyok több óra hosszáig. (kifli, sajt, tojás)

Gondolom az elején jársz...

8 hetes km

2014. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát az ivás az megy. Rengeteg vizet iszok van hogy egyszerre fél liter is lecsúszik. Így folyamatos "vendég" vagyok a mosdóban. :)

Igen az elején a 11.hetet töltöm pénteken.

2014. nov. 12. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1. terhességnél a 16. hétig volt ez. Ha belegondolok, az még millió idő :s
2014. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyuszmoo ***** válasza:
Nekem a rosszullét elmúlt a 12. Héten, ez a "válogatósság" még a 14.en megvan, de már tóbb mindent kívánok. Most 1,5 kg minusznál járunk, de a pocim az nagyon nagy:-) biztos kilábalsz ebből előbb-utóbb, de bajotok tuti nem lesz:-) tudja a picúr mit kell enni:-)
2014. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!