Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel mennyit ártottam a...

Ezzel mennyit ártottam a babának? Borzasztó bűntudatom van

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy terhes vagyok.

Viszont az utóbbi időben eléggé sokat szórakoztam és nem szoktam cigizni, de bulik alkalmával elszívok pár szálat, most hétvégén fél dobozt sikerült és mellé sokat is ittam.


Félek, hogy emiatt lesz valami baja a babának.


2014. jún. 30. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2014. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy? Ugy mondjak az orvosok, hogy az elso 6 hetben nem nagyon befolyasol semmit a fejlodeseben. Gondolom nem ittad le magad hulla reszegrw. Nyugodj meg semmi baja a babodnak. Ezutan probald kerulni de ezt szerintem mondanom sem kell.:)
2014. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kb. 6 hetes lehetek, holnap megyek orvoshoz.

De, sajnos eléggé sokat ittam 2 alkalommal is, bár nem vagyok rá büszke.

2014. jún. 30. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem ártottál, de akkor innentől már figyelj oda, mert amikortól "rádkapcsolódik" a baba, a köldökzsinóron keresztül hozzájut a káros dolgokhoz, anyagokhoz ami nem tesz jót neki.
2014. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Kb 4-5 hetes terhes lehettem, amikor nyaraltunk. Nem tudtam a terhességről, viszont lazultam rendesen: minden nap ivászat, napi két doboz cigi, antihisztamin (napallergia kijött a terhesség miatt, csak az okot akkor nem tudtam). Mindezt két hétig.

8 hetesen meg gokartoztam, ütköztem is, elharaptam a nyelvemet tőle - a kisasszony kapaszkodott a jelek szerint.


Hazaérkezés után derült ki a terhesség.

Most már két hónapos, makkegészséges, épp itt nézelődik mellettem.


Szóval nyugi, emiatt nem lesz baja az embriónak.

2014. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de most már kerüld az alkoholt. (Én sem tudtam, hogy terhes vagyok, úgy mentem bulizni, ahol lecsúszott 1-2 feles. Makk egészséges kislányom született.)
2014. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen tudtam meg,hogy babát várok. A mensim is megjött,csak kevésbé erősen. Sajnos dohányoztam a baba előtt,de ahogy megtudtam,egyből letettem. Már 3 éves a fiam,teljesen egészséges,le is kopogom.
2014. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ilyenkor még nem árt!!! Még csak 1-2 mm az embrió, és nincs köztetek biológiai kapcsolat.
2014. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!