Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után lévő kismamák!...

Szülés után lévő kismamák! Mennyi idő után lesz a hasam a régi? Mit tehetek érte? Van vmi csoda módszer?

Figyelt kérdés
Eszköz, krém, torna, masszázs, gépi kezelés, tea, akármi...
2011. jún. 25. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek soha. Megnyúlik a bőr, és előfordul, h magától nem húzódik vissza.

De akad, aki három gyerek után vékonyabb, mint én. :)

2011. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja,és én is császáros voltam,most ha állok nagyon szép hasam van,igaz ha leülök kicsit hurkás,de az már nem is nagyopn fog változni.Most elégedett avgyok.
2011. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Ha megnyúlt nagyon a bőr, akkor lehet sose megy vissza, úgynevezett kötényhas lesz. Jó esetben elég néhány hét, hónap. Nekem látszólag már egyből egész szép volt, csak feleslegem is volt,de olyan érzetem volt, mintha nem zárna rendesen a hasfalam, éreztem, hogy laza, kb. 5-6 hónap után lett a régi, le is fogytam, és a "nyitott" érzés is elmúlt. Én nem csináltam semmit, nem tornáztam, nem hordtam hasleszorítót meg ilyesmit, úgyhogy ebben nem tudok segíteni, szerencsés alkat vagyok.
2011. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pedig jó lenne valami tuti módszer, mert hatalmas nagy pocakom van és rendesen szét is repedezett a bőr rajta. Bár ez zavar a legkevésbé, mert az majd elhalványodik, tudom.

De ha nem menne vissza, az nagyon zavarna :(

2011. jún. 25. 11:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Alkatfüggő. Ha szerencsés vagy, akkor az első szülés után szinte magától rendeződik minden, csupán ki odafigyelést igényel, hogy formába hozd magad. Nekem az első 3 baba után magától visszahúzódott a hasam, nem tettem semmit. Igaz, nem híztam sokat és rengeteget mozogtam (nem torna). aztán 36 évesen megszültem a 4. babát...na, most már nem ment vissza annyira a hasam, talán tornával menne, de sajnos 4 gyerek háztartás+ kert... szóval bonyolult :)

Persze, a mozgás mindig jó. Ha sok fölösleges pénzed van, mehetsz masszázsra, meg csináltathatsz mindenféle ilyen-olyan kezeléseket, de ha hízásra hajlamos vagy, akkor ezek csak időszakos megoldások. Többet érsz azzal, ha néha mozogsz, odafigyelsz az étkezésedre... Különben a teljes regenerálódáshoz minimum 1 év szükséges...

2011. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem ment vissza 3 év után se a hasam,hiába adtam le azota 15kg-t.sajna lehet a hasfalam ment tropára.ugyanis nem lóg,hanem nagy és feszes.
2011. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem.15kg plusz volt rajtam terhesen,most kb 7-8 kg.Még mindig csúnya a hasam,és úgy nézek ki mint aki megint kismama. Most kezdett el apadni a súlyom,heti 1 kg megy le,úgy hogy semmit sem csinálok.
2011. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4 hónapja születem. 23 kg-ot híztam,most 3 kg. plusz van rajtam. A hasam alja ki van dudorodva még egy kicsit, ha állok nem látszik, ha ülök elég hurkás. Rengeteget gyalogolok+ kétnaponta tornázom itthon. Remélem szeptemberig olyan lesz a hasam mint szülés előtt
2011. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó! Mit tornázol?

2011. jún. 25. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Béres Alexandrát csinálok + 8 perc durva has. Ezeket férjem töltötte le...


Ez az, jobb minőségbe töltötte le valahonnan, de szerintem youtubeon is találsz másikat:


http://www.youtube.com/watch?v=3iSBqFDMuq8


Napi 8 perc és tényleg hatásos.

2011. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!