Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pacsételő vérzéssel fordultam...

Pacsételő vérzéssel fordultam a dokimhoz. Azt mondta pihenjek sokat, de napok teltek el, még mindig tart. Menjek vissza?

Figyelt kérdés

Azt javasolta ha erősödik menjek vissza.Ha nem akkor 3-hét múlva.

A vizsgálaton mindentvrendben talált,nem irt fel semmit.

A pecsételés még tart,de arról nem kérdeztem hogy ebben az esetben mit tegyek. 19-hetes vagyok.


2014. nov. 13. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A méhszájseb (is) csinál ilyeneket, gondolom azért is mondta a pihenést. Nekem is akkor indult be, ha sokat emelgettem a gyereket, vagy rohangáltam a városban. Ha megvizsgált és látta, hogy ez az oka, azzal tényleg nincs teendőd. Később a rutascorbin és valami hüvelyflórahelyrepofozó rendezni fogja.


Ha más miatt lenne vérzés terhességnél a méhlepény lehet gond, de az nem pecsételő.

2014. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szedd a magnéziumot és pihenj. Ha nem haematóma, és nem is a lepéns okoz vérzést, nemnagyon lehet mást tenni. Ha erősödik, menj vissza.
2014. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!