Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH-os Doki szerint mult heten...

UH-os Doki szerint mult heten 8hetesnek kellett volna lennem, de csak 6hetes terhesseget latott. A sajat dokimnal 2het mulva lesz idopont. Lecsuszok valamirol, ha csak 9-10 hetesen lat elosszor a dokim? Vervetelen sem voltam meg.

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
szia dogogott a szive a babónak?
2008. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt jó lenne tudni, hogy volt-e szívhang! Egyébként naptár szerint én is 28 hetes lennék, viszont uh szerint csak 26 hetes vagyok! Úgyhogy én is le vagyok maradva 2 héttel!
2008. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi, semmi baj. ez azt jelenti, hogy később volt peteérésed, tehát nem a ciklus közepén volt a megtermékenyülés.
2008. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor én először mentem Uh-ra, utolsó mensi szerint 7 hetesnek kellett volna lennie a kicsinek, de csak 5 hetes volt. Visszahívott a doki 3 hét múlvára.

A 12. heti Uh-n már csak 1 héttel voltunk lemaradva, a 16. hetin pedig már csak 2 nappal. Szóval ne aggódj emiatt!

És nem maradsz le semmiről, bár szívhangot ha nem néztek, akkor kéne majd. Nekem a 8. héten néztek.

2008. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!