Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyire viseli a terhesseget?

Ki mennyire viseli a terhesseget?

Figyelt kérdés
Vannak rajtam kicul akik ugyan ilyen rosszul kezdtek?

2014. nov. 13. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy ugyan ilyen rosszul?

Te kedves kérdező hogyan kezdted?

2014. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsi ertelmetlen a kerdes,az elso hetek hanyingerrel kezdtek,gorcsolt es szurt a petefeszkem sokaig,de a doki azt mondta semmi baj.

Allando ehseg erzetem volt,de abszolut nem kivanok semmit.

Sokmindentol undorodom,most a 7hetben vagyok elkezdtem szedulni is es gyenge vagyok mint a harmat.

Van aki rajtam kivul ugyan igy kezdte vagy meg mindig igy van??

2014. nov. 13. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Én!!:))5. Héttől 13.ig durva sav,epe hányás,fogyás,ètvágytalanság..80/40 es vérnyomas egesz terhesség alatt!néha ugy szédulok ,h leizzadok és leülök akár a földre is:))de ezt már megszoktam!13.hét után jobb volt nem hanytam minden nap(amugy a 8.hettől volt a legroszabb)..27 hettől ismét mindennapos hányas,álmatlanság,gyomorsav...35hetes vagyok ma is hanytam de mar tudok aludni:))ilyenkor mar az ember annak is örül :))ja és nem hányok minden nap!!kitartás álltalában csak az első trimeszter a rossz utána minden elmúlik..ha meg megsem sokat javul mint nálam..ez már teljesen elviselhető,és együtt lehet vele élni a terhesség végéig:))boldog babavárást!!
2014. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elso 16hetben hanyas, fogyas es etvagytalansag. Folyamatos hasszurkalas de olyan szinten hogy nem tudtam aludni, rendesen fajt. Majd a 16 hettol a hanyas megszunt de a fajdalom maradt. Az orvosok nem tudnak mit kezdeni vele, azt mondjak minden rendben van. Majd a 20 heten bekerultem a korhazba magzatvizszivargas gyanuval. Sajnos a tesztem pozitiv lett ra ezert bent is tartottak, csinaltak ultrahangot hogy keressek esetleg a szivargas helyet de nem talaltak. Viszont a tesztek a magzatvizre meg 4 napig pozitivak voltak addig a korhazban voltam. Utana haza engedtek azzal hogy ilyenkor gyakran alpozitivak a tesztek. A fajdalom a hasamnal nem szunt meg sajnos es most mar parosult hozza a derekfajas es vissza jott a hanyas. A noveledo pocim miatt a savam folyamatosan jon vissza es meg messze a vege.

Hat eddig ennyi tortent...

Remelem neked nem lesznek hasonlo tuneteid..

Boldog babavarast kivanok :)

24 hkm

2014. nov. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült teherbe esnem. És nem panasz...

Nagyon sokat émelygek, nincs étvágyam, de a gyomrom korog. Hányingerem lesz mindentől, húst még csak ne is lássak. :)

Minden nap azzal szembesülök, hogy nem tudom eltalálni, mit egyek. A pirítós talán, de a főtt étel nagyon nem megy.

Sokat szédülök a progeszteron pótlástól.

8+2

2014. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első kb,16-18 hetet én is nehezebben viseltem,sokat hánytam,rengeteg lett a savam,pedig előtte bármit ehettem,sosem volt ezzel gond.Emiatt is rengetegszer hánytam.De utána mintha elvágták volna.azóta a savammal 2 hetente ha egyszer van gondom,akkor veszek be gaviscon-t,és meg is oldódott.5 kg-ot híztam eddig,és viszonylag kicsi a pocim,nem zavar semmiben.Nem vizesedem egyáltalán,és aludni is tudok rendesen mindenféle segédeszköz nélkül.30+2 hetes khm.:)
2014. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első 15 hétben kb fénnyel taplalkoztam, 6kgt fogytam, vért hánytam mert az epe kimarta a torkom, gyomrom, infúziót kaptam kiszáradás ellen. Amit nemtudtam, hogy epekovem van a terhesség kihozta durva görcsök formájában ezért dietaznom kell és veszélyeztetett vagyok hátha előbb kell kivenni mint ahogy a baba jönne.. szóval nekem is kijutott :)

34hkm

2014. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia! 8+3 hetes vagyok,ugyanazokkal a tünetekkel,mint te. Reggel elkezdődik az émelygés és szinte egész nap tart.Mellé társul a hányinger. Ha megérzek valami ételszagot rögtön felfordul a gyomrom.Enni azt eszek,amit pillanatnyilag megkívánok.Ezek mellett pedig egész napos fáradtság,álmosság.Én is reménykedek,hogy az első trimeszter után könnyebb lesz. (A ki kitalálta,hogy a terhesség áldott állapot,az nem volt terhes).

Kitartást kívánok és hogy a cél lebegjen a szemed előtt,talál az segít!

2014. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2.válaszoló sajnálom,neked is akkor bőven kijutott.

De mostmár jobban viseled nem?

Jó babavárást és sok türelmet,kitartást a többi héthez/hónaphoz.

Várom a további fejleményeket.


2.téged is sajnállak,elég rosszul kezdődött neked is,sőt a magzatszivárgás miatt is,megilyedtél?Vagy hogy történt?

És azóta jobban vagy?Nincs már szivárgás?

Hát nekem erős hányingerem van,ami nem múlik.

Viszont étvágyam nincs,sokmindentől undorodom mostanábban,vagy parfümtől stb..pedig érzem hogy korgog a hasam,de nagyon keveset tudok enni.

Neked is boldog babavárást ettől függetlenül :))

Tőled is várom a további napok fejleményeit.

2014. nov. 14. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Az a par nap mig korhazban voltunk maga volt a pokol. Vazoltak hogymi tortenhet ha nem mulik el a szivargas...hat senkinek nem kivanom.. teljesen ossze tortem akkor abban a pillanatban, de utana probaltam nyugtatni magam hogy minden rendben lesz. Sajnos nem tudjak hogy hogyan lehetett tobb napon keresztul pozitiv a tesz a mvizre, de azota semmi baj nem tortent.. hetente megyek az orvoshoz es folyamatosan csinaljak a tesztet.

Most mar probalom elvezni a terhesseget de sajnos nem igazan megy, mar a veget szeretnem hogy itt legyen. Azt gondoltam meg a terhesseg elott hogy huuuu en mennyire fogom elvezni a terhesseget... hat mit is mondjak.... :) azt elvezem mikor mocorog es az utobbi idoben egesz nap aktiv a kis tokos :) remelem te is jobban vagy mar :)

2014. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!