Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komplikált migrén terhesség...

Komplikált migrén terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Már a 34. hetet kezdem vasárnap. Terhesség előtt is komplikált migrénes voltam, ami annyit takar, hogy eszeveszettül fáj a fejem olyankor, és nagyon szédülök, de úgy,hogy még feküdni sem tudok kapaszkodás nélkül, a lábra állás meg egyenesen lehetetlen. Amióta kisbabát várok, azóta rosszabb. Még terhesség előtt felírtak nekem erre egy anti epileptikumot, ami be is vált, de amikor elfogyott, azt tanácsolta a nődokim,hogy próbáljuk meg nélküle, mert a babának nem biztos, hogy jót tesz. Meg is próbáltam, de nem vált be. Újra elő jöttek, újra felkerestem a neurológust, aki felírta megint és írt egy papírt is, hogy nyugodtan lehet szedni terhesség és szoptatás alatt is. Már egy jó ideje szedem megint, de nem nagyon használ most. Lehetséges,hogy a terhesség miatt rosszabb? Ugyan mondták a patikában,hogy a magzatburok elvesz a hatóanyagból, lehet,hogy ezért nem vált be most annyira? Járt már más is hasonló helyzetben? Nagyon félek, mert ilyenkor magamat sem tudom ellátni, és hamarosan megszületik a baba, félek,hogy ha ilyen lesz őt sem fogom tudni :( Kérlek segítsetek!

2014. nov. 14. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ugyan pont fordítva volt, terhesség alatt gyakorlatilag megszűntek a migrénes rohamok, csak egyszer jött elő, de akkor nagyon. Hányás, szédülés, nem bírtam megmozdulni se, kihívta a párom az ügyeletet és a nődokival telefonon konzultáltak az orvosok, adtak injekciót (nospa+algopirin+cerucal),attól jobb lett.

2014. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!