Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menszis görcsök, keményedés,...

Ancsi1991 kérdése:

Menszis görcsök, keményedés, érzékeny nehéz has 21 hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az első babàmat vàrom és aggodom lehet hogy tulzottan is. Kb 1 hete érzek àllando menszis görcsöket a pocakomba és érzékenynek érzem...olyan nehéz mintha lenne 10 kg. Voltam az orvosomnàl csinàlt sok vizsgàlatot minden rendben talàlt azt mondta hogy nő a baba...még 1 orvos és egy védönö is alàtàmasztotta ezt...most fekszem azota nem merek elmenni dolgozni se felkelni...volt valaki igy? nyugtassatok meg kérlek mert nagyon kivagyok :( biztos mert első baba...köszönön mindenkinek :)

2014. nov. 14. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!!! Természetes!!! :) Szinte mindenki átesik ezen. Szedj magnerotot és pihenj,nem lesz semmi baj!
2014. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) remélem a legjobbakat !
2014. nov. 14. 15:48
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én magnesi citriciit (remélem jól írtam) irattam ki az orvossal és így nagyon olcsón jöttem ki vele. Nekem 4-6db- ot kellett szednem/nap. A 20. héttől folyton keményedtem és enyhe görcsök is voltak. Amíg nincs vérzés vagy erősebb görcs addig normális, de szerintem dolgozni már ne menj vissza. Biztos jönnek erre olyan kommentek, hogy "ccchh.. én az utolsó napig dolgoztam és nekem is görcsölt" de az ő, ez meg te vagy és biztos ami biztos. De természetesen ez a te döntésed, boldog babavárást!
2014. nov. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van mi is leültünk a pàrommal és ugy döntöttünk nem megyek vissza. Nagyon köszönöm hogy irtàl!
2014. nov. 15. 08:43
 5/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen, minden jót nektek!
2014. nov. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!