Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki akkor rakta le a cigit,...

Aki akkor rakta le a cigit, amikor megtudta, hogy terhes, mennyit hízott az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült kivèdeni a nagy súlygyarapodást?
2014. nov. 15. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő terhességemnél a pozi teszt napjától nem cigiztem.

Elsővel először fogytam 1,5 kg-t,első trimeszter végére ez visszajött +1kg.A terhesség végére 13kg-t szedtem fel.


Most a másodikkal annyit hánytam az elején,meg annyi probléma volt,hogy 5kg-t fogytam.Ez még mindig nem jött vissza pedig 24 hetes vagyok.

2014. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 1-2 héttel a pozi teszt előtt raktam le. 22. hétig egy grammot nem híztam, csak fogytam 2-3kgt. Nem voltam rosszul, csak figyeltem a kajára, aztán a végén még is +20al zártam, de az nem a cigi miatt volt, hanem komoly családi gondok miatt.
2014. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én semennyit. A végére 20at szedtem fel. Mondjuk előtte 52 kg voltam csak.
2014. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adrienn0122 ***** válasza:
Fogytam 4 kg-ot, mert rosszul voltam, és undorodtam mindentől, a cigitől is szerencsére, így nem volt nehéz. Most + 4-5 kg-nál járok, 33 hetesen, a kezdeti 74 kg volt. Összességében véve úgy látom, hogy a cigizés abbahagyása semmilyen befolyással nem volt a súlyomra.
2014. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De jó nektek.

Nekem semmi hányingerem nincs, ugyanúgy tudok enni, mint eddig.

Párszor már abbahagytam a dohányzást pár hónapra v fél évre, olyankor mindig rám jött 5-7 kg és úgy tűnik, h most sem lesz másképp - de valamit nagyon ki kéne találnom -, mert 1 hét alatt 2 kg jött rám (6. hét végén járok) és nem nassolok, nem eszem többet.

2014. nov. 15. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg utána olvasol a szénhidrát diétának aztal nem ártasz és nem fogsz hízni.Nem kell draszrikusan lecsökkenteni a ch-t,csak kerülni a fehér lisztes kajákat,cukros üdítőket ilyesmi.
2014. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor pozitívat teszteltem, akkor tettem le. 54 kilóval indultam és 61 kilóval zártam.
2014. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utánanèzek a ch csökkentett diètának. Esetleg gyümölcslevet tudtok ajánlani, ami nincs tele cukorral? Most a 100%-os narancslevet kìvánom, cappyt v hohes c-t ittam, de ahogy nèztem, sok benne a cukor.

2014. nov. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!