Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pezsgőtabletta terhesség alatt?

Pezsgőtabletta terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Vajon egészséges? CSak a bennük található aszpartam miatt kérdezem. Ma vettem Vas+C-t, gondoltam mindkettő hasznos, enyhe vashiányom is lett már így a 33. hétre, de látom, hogy aszpartam van benne. Ti ittátok/isszátok ezeket?
2010. jan. 28. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, de nem bírtam lenyelni, ha mégis lement, hányingerem volt tőle egész nap. A mai eszemmel már nem innám, pont az aszpartam miatt. Csak sajnos akkor még ezt nem tudtuk.
2010. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bár nem a legjobb ízűek. :) Ezek szigorúan bevizsgált termékek. Ha bármilyen káros hatásuk lenne, nem is hozhatták volna őket forgalomba.
2010. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos, sok minden másban is van aszpartám.De igyekszem elkerülni, amennyire csak lehet!


35+4 h km

2010. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem, hogy egyet ittam belőle, de a többit meghagyom szülés utánra vagy a párom issza majd meg.
2010. jan. 28. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

És aki cukros, az csak édesítőt használhat, nem eht cukro, nem mindig kerülheti el.(az voltam)

Mondjuk én 10 éve azt használok.

Nem lesz tőle semmi bajod, mg pezsgőtablettát is ittam. Itt vagyok, 10 hónapja szoptatok.

2010. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!