Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aspirin -C pezsgőtabletta...

Aspirin -C pezsgőtabletta szedhető a terhesség első harmadában?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Betegtájékoztató

A terhesség első 6 hónapjában csak indokolt esetben, a kezelőorvossal való megbeszélés szerint alkalmazható.

A terhesség utolsó 3 hónapjában nem alkalmazható a vérzékenységi hajlam fokozódása miatt.

(Megjegyzem, te is be tudtad volna írni a keresőbe azt, amit én.)

2009. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy NEM szedhető!!!!
2009. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEM SZEDHETŐ!Sőt Neocitran sem.(A dokim mondta)
2009. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tudtam és mivel meg vagyok fázva vettem be napi 1 pezsgőtablettát 3 napon keresztül, kb.5 hetes vagyok.Szerintetek lehet valami baja a babának?
2009. dec. 6. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi eggyel csak nem ártottál neki,(főleg ha belegondolounk hogy más meg végig bagózza a terhességét, vagy épp iszik) de legközelebb kérdezd meg a dokidat!És a továbbiakban csak forró tea, kamillás öblögetés a torokfájásra, c vitamin a megfázásra. Jobbulást!
2009. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, holnap megyek a dokihoz és megkérdezem mit javasol :))
2009. dec. 6. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Az aszpirin kifejezetten az a gyógyszer, amiről pontosan tudják, mert már régóta vizsgálják, hogy okoz-e fejlődési rendellenességet, vagy nem okoz. Nos, megnyugtatlak: NEM OKOZ. :-)


REttől függetlenül gyógyszert csak indokolt esetben vegyél be. Indokolt eset, ha az orvos rendeli neked, illetve láz esetén a paracetamol tartalmú lázcsillapító.

2009. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!