Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt az utolsó napotok...

Milyen volt az utolsó napotok a munkában és milyen volt az első nap, mikor nem kellett menni dolgozni? Nem volt fura?

Figyelt kérdés
Tegnap dolgoztam utoljára és olyan érzésem volt, mintha akartam volna még mondani valamit a kollégáknak, vagy még egyszer elköszönni, vagy valamit még tenni, még egyszer körülnézni a munkahelyemen, olyan volt, mintha elfelejtettem volna valamit. Furcsa volt elhagyni a munkahelyet, hogy tudom, hogy egy jódarabig nem megyek oda vissza, és azt hiszem furcsa lesz az első nap is (kedden), mikor majd nem kell korán kelnem. 34+5 vagyok ma. Persze tök jó, hogy nem kell többet 40 percet oda, 40 percet vissza gyalogolni és mivel fizikai meló volt, így fizikálisan jó, hogy nem kell dolgoznom és van bőven csinálni való, mert eddig nem volt rá időm se energiám készülődni.
2014. nov. 16. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem most pentek volt az utolso napom. En most toltottem be a 34-ik hetet. Egy aruhazban dolgozok eladokent, szoval en is valamennyire fizikai munkat vegeztem. Mivel valakit fel kellett venni a helyembe, igy mar jo elore megkellett mondanom, hogy mikor szeretnek eljonni. Nagyon rossz erzes volt az utolso napom. Valahogy vartam mar, hogy eljojjek, de mikor utolso nap jottem haza a munkabol iszonyat rossz erzesem volt. Olyan sehova sem tartozas. Ha igy tudom meg siman maradtam volna 2-3 hetet. A ferjem nagyon sokat dolgozik alig van itthon hetvegen is, ezert nagyreszt egyedul vagyok ami meg rosszabb. Igaz van meg jo sok tennivalo itthon de valahogy nincs energiam ra. A multheten meg a munkaban semmi baj nem volt. Legszivesebben ki sem bujnek az agybol pedig alapvetoen egy porgos tipus vagyok. Remelem elmulik ez az allapot.:) Te kedves kerdezo mivel utod el az idodet?
2014. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen maradtam itthon, szuper volt. Az utolsó napokban volt egy olyan érzésem, hogy jaj, lemaradok valamiről, de hamar elmúlt. Én szeretek itthon lenni, pakolásztam, babaszobát csináltunk, függönyöket varrtam, főztem, sütöttem, olvastam sokat, élveztem, hogy nem kell munkába menni. Az én férjem is csak esténként járt haza, de nem unatkoztam.
2014. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 39 hetesen köszöntem el, nagyon rossz volt, hiányérzetem volt, mert én szerettem dolgozni és nagyon várom hogy visszamenjek, kíváncsi vagyok milyen lesz az első nap, már "csak párat" kell aludni. :)
2014. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első napomat most végiglazsálom, habár takarítani kéne:D Szépen lassan majd átnyalom alaposan az egész házat mint egy öszi nagytakarítás:D hetekig elhúzódva. Hétfőn elkezdem kimosni a kis ruhákat. Listát kezdek írni, hogy mire lesz szükségem, egyszerre úgyse jut eszembe minden.
2014. nov. 16. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pontosan emlékszem az első napomra, amikor nem kellett munkába menni. Ültem valamelyik plaza éttermében délelőtt 10-kor, és körülöttem mindenki sietett valahova csak én "lazsáltam" :-) . Kicsit fura érzés volt de én hamar megszoktam, amúgy se szeretem a munkámat.
2014. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huu én màr az eleje óta itthon vagyok..nekem szörnyű volt az eleje de nem azért mert nem mehettem többet be hanem mert iszonyatos rosszullét miatt nemtudok dolgozni a 8. Hét óta..tehàt nekem még jó sokàig olyan érzésem volt mint aki halàlos beteg:)) majdnem korhazba is kerültem:( igazabol mikor kezdtem jobban lenni addigra meg mar amugy is megvolt beszélve,h en nem fogok dolgozni mivel jött a nyár és konyhán dolgoztam ahol 50fok van ha jár a levegő:)) tehát nekem nem volt jó az első nap sem..utána viszont nagyon jó volt itthon..most már néha hiányzik a "dolgozó nő élet" de most már új feladatok várnak rám mindjárt itt a pici és újra hasznos leszek..szerintem hianyozni is fog még ez a sok pihenés:))36hkm
2014. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor vagyunk egy páran, akik most járnak a vége felé:D

Mindenkinek sok sikert kívánok!

Nekem is nagyon sok tünetem van, elejétől kezdve hányinger, derékfájás, szédülés, gyengeség, álmosság, fáradtság, most jött a kézzsibbadás...pedig azt ígérték, hogy a közepe könnyebb lesz:D

Egy előnye volt a fizikai munkának: legalább nem híztam nagyon el:D Legalább is szerintem annak köszönhetem. Most attól félek kicsit, hogy nem lesz meg a napi 30-30 perc gyaloglásom munka előtt és munka után, valamint a munka és az utolsó pár hétben felszalad pár kiló.

2014. nov. 17. 09:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos én mint írta,m,végig itthon voltam és 11kg nál tartok..pedig még tornára se birtam eljárni:))szal. Ne izgulj nem törvényszerű a hízás:))36hkm
2014. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!