Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok....

22 hetes terhes vagyok. Jelenleg is velünk él a kutyánk a szobában. Ez lehet káros a babára? Mert attól nem félek hogy később bántaná. Köszi

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:35
 1/4 anonim válasza:
96%
Csak te tudhatod, hogy hogy viszonyul majd a kutyád a babához. Ha normálisan van szocializálva, meg emberkehez szoktatva és szereti a gyereket nem hiszem hogy bántaná. :)
2010. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan van NEVELVE, és rendszeresen oltja, kezeli orvos akkor semmi baj nem lehet! Sürgősen nézd meg milyen viszony a kutyátokkal és nem a legjobb akkor kezdjétek el nevelni, kutykánt kezelni, ez a legfontsabb. Egy szófogadó kutya mellett a gyerek csak jót tanul, és egészségesebb lesz. És SOHA nem hagyjátok őket kettesben akkor sem ha jólnevelt a kutya.
2010. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

egészségügyileg nincs se rád, se a babára veszéllyel,akkor ha rendesen oltva és féregtelenitve van.

Még ha férges is lenne a kutya, nem biztos, hogy elkapná az ember (ürülékkel terjed), de azért 2 havonta most nem árt féregteleniteni, ha megszületik a pici akkor 2-3 havonta érdemes.

2010. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

oltás, féregtelenítés természetesen az alap.

azon felül meg teljesen a saját döntésed legyen. sokan próbálnak megszabadulni a kutyájuktól, ha terhesek lesznek, ez nekem nagyon nem szimpatikus. nem hiszem, hogy nagyobb veszélynek lennél kitéve a kutya miatt, mint mondjuk ha terhesen utazol 3 megállót a metrón... sok sikert kívánok a babához, és őszintén remélem, hogy a kutya is megmarad az életetekben (és a szobátokban is :)

2010. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!