Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek is volt...

Kismamák, nektek is volt olyan, hogy meghúzódott a hasizmotok alvás közben és utána fájt pár napig?

Figyelt kérdés
26 hetes terhes vagyok és az elmúlt pár napban észre vettem, hogy nehezen alszom. Amikor egy éjjel átfordultam egyik felemről a másikra akkor meghúzódott a hasizmom, főként a bordáim alatt. Ezzel nem erőltetem meg magam, de az árthat a babának ha állandóan forgok? Sokat rugdos a baba alvás közben mert ha nekem kényelmes akkor neki nem, és fordítva.
2014. nov. 17. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

En os 26 hetes vagyok. :-) szerintem nem art. En mult hetvege ota annyit rohogok (nem nevetek-rohogok) hogy mar hasizomlazam van tole. De nem tudok mit tenni, probalok ugyelni h hamar kirohogjem magam, de sokszor nem megy, meg a konnyem is folyik.(a parom allandoan bolondozik). Az ejszakai forgolodas nekem is ugy van, egyik oldalamrol a masikra forgolodok allandoan es a baba is tenyleg mindig akkor rugdos

De ez mondjuk nekem csak ritkan jon le ugy, h azert mert nem kenyelmes neki. Legtobbszor szerintem nekem csak "koszon", tudatja h jol van, mert ahogy atfordulok mindig a hasamra teszem a kezem, akkor mocorog paeat finoman, es alszunk tovabb. Ha megint atfordulok, ugyanez tortenik. Ha tulsagosan oldalra fordulok ugy h szinte mar a hasamon is fekszem, akkor szokott bokdosni h mozduljak.

Nalad ez hogy van?

2014. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam ritkán bökdös enyhén, általában akkorát rúg, hogy megrendülök, mintha egy idegszál rendült volna meg. Próbálom magam kitámasztani párnákkal, hogy kényelmesebb legyen, de nem sok sikerrel. Ma reggel is felébredtem amikor a párom ment munkába, és amikor próbáltam visszafeküdni, akkor szinte nem engedett aludni a baba, akármelyik oldalamra feküdtem nem tetszett neki, már kezdtem mérges lenni, hogy piszkál a kölyök. :D Különben is nagyon aktív, szinte egész nap érezni lehet, hogy mocorog, ritka az amikor nyugton van huzamosabb ideig. :) Nekem általában a jobb oldalamon való alvás válik be, akkor nem rugdos, de valamiért a bal oldalt nagyon nem kedveli, olyankor addig rúgkapál amig ki nem harcolja azt, hogy átforduljak a másik felemre. :)
2014. nov. 18. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Most hogy igy mondod az en babam is akkor bokdos altalaban h forduljakat amikor bal oldalamon fekszem. A jobb oldalon fekve nekem Iis nyugisabb :-) ugy tudom h ha bal oldalt fekszunk akkor a legjobb a mehnek a verellatasa meg akkor tobb oxigen jut a babahoz is. Lehet h ez "felebreszti" oket, nem? Amugy kisfiut varsz vagy kislanyt? Nekem kicsi fiam van odabent :-) amugy az en babam is sokat mozog, aktiv nagyon halistennek :-) de en mar az elejetol kezdve megbeszeltem vele h este en alszok, o ha nem akar aludni akkor mocorogjon nyugodtan de csak finoman, h en aludhassak. Eddig ugy nez ki mukodik mert eddig az o mocorgasa miatt meg nem volt almatlan ejszakam :-) amugy en nagyon sokat beszelgetek neki mindenfelet mar a pozitiv teszt napjatol. Te?
2014. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kislányt várok. :) Én is szoktam beszélgetni vele, olvastam is fel már neki mesekönyvből is. :D
2014. nov. 19. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:

En altalaban eneklek neki meg gyerekdalokat jatszok le YouTube-rol :-) jo otlet a meseolvasas is :-)

Nevetek van mar? Elkezdtel mar vasarolgatni?

2014. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, már megvan a név. :) Vásárolgatást most kezdtük, megvan a babakocsi és a kiságy, lassan de biztosan kezdjük beszerezni a dolgokat. :)
2014. nov. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!