Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire fáj,...

Normális, hogy ennyire fáj, ahogy nyomja magát?

Figyelt kérdés
36+4 kismama vagyok. Az utóbbi 1-2 napban sokszor nagyon erősen feszíti magát a lányom. Konkrétan olyan érzés,mintha nyomná magát lefelé,ilyenkor nagyon fáj,de tényleg nagyon. Már van egy gyerekem és vele nem emlékszem hasonlókra,pedig majdnem 4 kilóval született. Most rettenetesen szúr,feszít,nyom,van,hogy alig tudok kiegyenesedni,hát még menni... Létezhet,hogy ennyire lent van? Mintha szétfeszítené a méhszájam a fejével. Vagy ez teljesen normális és már így marad a szülésig?
2014. nov. 17. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! En is 36 hetes vagyok, es nekem is faj amikor lefele nyomja magat.Nem csak most, mar joval korabban is fajt, valoban mintha szet akarna fesziteni a mehszajat.

Az elso babammal en sem emlekszem hasonlora.Ettol eltekintve viszont kimondottan konnyu terhessegem van, meg most is dolgozok, tehat ezt az egy dolgot megprobalom elviselni, es orulok,hogy sok mas kellemetlen tunet elkerult.

Kitartas, mar nem sok van hatra :-)

2014. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szúrni szokott, olyan mintha feszítené a kis fejecskéje.

35hkm

2014. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan érzésem van, mintha laposra taposta volna a húgyhólyagomat a fejével. Nekem eléggé lenn van, mindig is lenn volt, de nincs benn a helyén még a feje. Szintén második baba és elsővel nekem semmi ilyesmi nem volt. És semmi egyéb kellemetlenség se, most meg mindent visszakapok, most jött elő a kézzsibbadás, valami ideget nyomhat és napról napra rosszabb. Én már nem dolgozom, szombaton álltam le.

35hkm

2014. nov. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!