Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, viszont nem...

5 hetes vagyok, viszont nem kell gyakran járnom pisilni. Azt olvastam ez is egy terhességi tünet, ahogy nő a baba nyomja a hugyhólyagom. Gáz, ha ez a tünetem nincs meg?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,majd fogja nyomni hidd el:-)Nyugodj meg, a tünetek (nagyon sok van)általánosak, van akinél a nagy része nem is jeletkezik.Gratulálok a pocaklakódhoz!
2008. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, később biztos nálad is jelentkezik. Most még nagyon pici a babád.
2008. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, mindenkinél más tünetek vannak meg, és más tünetek nem jönnek elő...Lezz még elég bajod.-)
2008. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mázlista! Én a 6. hétben vagyok, és már két hete fél óránként szaladok pisilni. Este a legdurvább, akkor szinte folyamatosan ülhetnék a WC-n. De lehet hogy nálad ez később fog jelentkezni. Ha meg nem, akkor tényleg örülj! Gratulálok a babához!
2008. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem cak a harmadik trimeszter elején kezdett nyomódni a hólyagom, és akkor kezdtem pisilni járni kb 20 percenként. Addig nem volt ilyen problémám. Most persze visszasírom azokat az időket. Így elindulni valahová... hááát... Kicsit vicces is, de ne aggódj, neked is lejön ez az idő. :)
2008. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!